Що вдягнути на перше побачення?

що вдягнути на перше побачення

Нові знайомства, нові почуття, перше побачення, закоханість — що може бути ще прекраснішим? Кожна дівчина мріє зустріти свого єдиного та неповторного Грея, який відвезе її на червоних вітрилах у щасливе майбутнє. І ось знайомство, яке перевернуло життя дівчини. А раптом це той самий і неповторний? Ось він призначив перше побачення. Як же хочеться здатися йому чарівною та неповторною.

Що надіти на перше побачення, щоб залишити незабутні враження?

В елегантному костюмі, спідниці з гарною блузкою чи все-таки у вечірній сукні?

Для початку потрібно дізнатися, куди саме хоче запросити молодик — до кафе, театру, кіно чи просто прогулятися парком. Якщо він хоче запросити до кафе чи ресторану, то для такого випадку підійде вечірня сукня яскраво-синього, лимонного або кольору лаванди, яке доповнюватиме темні колготки та взуття на підборах. Підібрати найкраще плаття в грецькому стилі та зручні туфлі, оскільки взуття на тонкій шпильці може зіпсувати вечір.

У кіно та на прогулянку

Якщо це просто прогулянка чи похід у кіно, то для цього випадку підійдуть темні джинси з яскравою блузкою, яку доповнюватимуть масивні прикраси зі срібла, та зручне взуття.

Для походу до театру підійдуть шовкові вільні штани та гарна блузка. Ще можна надіти темну спідницю з яскравим джемпером, а взуття на високих підборах буде до цього гарним доповненням.

перше побачення

Молодий чоловік запросив тебе на ковзанку чи яхт-клуб, що ж у цьому випадку найкраще вдягнути? Підійдуть брюки зі стретчу, гарний та оригінальний топ, який підкреслить красу твоєї фігури, а також зручні туфлі та піджачок, оскільки вечір може продовжитись у кафе чи нічному клубі, і повертатися додому доведеться пізно.

Який одяг краще не вибирати

Коли ти вирушаєш на перше побачення, найважливішим є це комфорт та стиль твого образу. Не треба вдягати, йди на побачення, штани, що облягають, які не підходять під твою фігуру і сукню, яка виділяє дефекти твоєї фігури. Чи не одягай речі, які зовсім не твій розмір.

Вони тільки зіпсують тобі вечір та настрій. Будь такою, якою ти є. Краще доповни свій образ такими аксесуарами як стильний годинник, кільця, браслети або ланцюжки, а також не забудь прихопити з собою дамську сумочку, в яку потрібно покласти необхідні дрібнички, які мають бути у кожної дівчини. І, звичайно, духи. Їхній неповторний і вишуканий аромат додасть у твій оригінальний образ свій останній штрих, і перше побачення буде просто незабутнім!