Що подарувати на річницю весілля?

що подарувати на річницю весілля

Кожна сім’я має свої важливі події та свята. Але ніхто не сперечатиметься, що для щасливої ​​сімейної пари найважливіше свято — це день одруження.

Подарунки на річницю весілля

Минає час, сім’я вже пройшла перевірку на міцність і щороку це свято набуває все нового значення. Якщо відзначається річниця весілля, значить, ця подія важлива у житті подружжя та шлюб має щасливу долю.

Тому друзі та близькі цього дня хочуть привітати родину красивим та потрібним подарунком, у який вкладається ще й глибокий зміст. У різних країнах склалися свої народні традиції та обряди святкування цієї чудової події. Але всі вони зводяться до одного — подарунок має символізувати річницю та містити тонкий натяк на майбутнє.

Що подарувати на річницю весілля за датами

Що подарувати на річницю весілля? Відповідь це питання дає сімейний стаж подружжя. Подарунки на весілля можуть бути будь-які: молода сім’я починає влаштовувати свій побут і в цьому випадку буде все доречно: побутова техніка, постільна білизна, посуд та багато іншого.

  • Перша річниця весілля вважається ситцевою. Назва річниці натякає на неміцний, але ще й не дуже обтяжений життєвими проблемами спілка, яка схожа на тоненький ситчик. Тому подружжя обдаровують виробами з текстилю (штори, постільна білизна, скатертини і т.д.).
  • За наступний рік сім’я ще не зміцнила своє коріння, а проблеми вже з’явилися, тому міцність сім’ї майже така сама, як і міцність паперу. Другий рік вінчає паперова, тому й дари паперові: книги та інша корисна друкована продукція, яка може дати відповідь на запитання.
  • На шкіряну (трирічний сімейний стаж) краще подати подружжю вироби зі шкіри. Втішить дружину елегантна сумочка з тонкої шкіри, а чоловіка — стильне портмоне.
  • П’ятиріччя подружнього життя відзначається як дерев’яне весілля. Щасливе подружжя в цей день отримує подарунки з дерева (скриньки, кухонне начиння, садові меблі). Якщо у цей день гості посадять деревце.
  • Срібна або 25-річний ювілей — важлива віха в сімейному житті: виросли діти, досягнуто успіхів у професійній кар’єрі, набутий певний стан. Можна підбити деякі підсумки. Про характер подарунків говорить назва ювілею: подружжя бере в дар вироби зі срібла (прикраси, свічники, столові прилади тощо).
  • Золоту відзначають ті щасливці, які прожили у шлюбі 50 років. Цей ювілей відзначається у нашій країні особливо урочисто. Є звичай подружжю обмінюватися новими обручками. До такої важливої ​​події гості готують як подарунок вироби із золота або інших металів, покриті позолотою.

Діамантовий ювілей відзначають подружжя, яке має 60-річний стаж сімейного життя. Такі пари заслуговують на подарунок цінні прикраси з діамантами.