Підтяжка грудей: що треба знати тим, хто наважився?

підтяжка грудей як відбувається

На превеликий жаль, погруддя не завжди тримає свою форму. З віком у представниць слабкої статі груди починають обвисати.

Підтяжка грудей та імпланти

Також ослаблення відбувається внаслідок годування дітей, а часом навіть після вагітності. Підтяжка бюста дуже часто поєднується з імплантуванням (збільшенням грудей), це робиться для досягнення найбільш естетичного результату.

У даному випадку збільшення бюста за допомогою імплантів допомагає повернути грудях природний об’єм, який був втрачений через годування груддю, через вікові зміни або через вагітність.

У деяких випадках, люди, які звертаються за допомогою до пластичного хірурга, хочуть трохи зменшити свої груди, одночасно з підтяжкою.

Обов’язково отримайте консультацію у пластичного хірурга. Кваліфікований фахівець уважно вислухає Ваші прохання та побажання, обговорить проблеми та підкаже тип операції, який найбільше підходить саме Вам.

Що буде після операції?

Після процедури підтяжки, Ваш бюст стане виглядати набагато привабливішим і молодшим. Якщо з підтяжкою поєднати ще збільшення грудей, то груди будуть виглядати ще повніше.

Однак, при спільному проведенні цих двох процедур не варто забувати, що післяопераційний період значно збільшиться. Правильно розрахувати збільшення реабілітаційного періоду зможе зробити лише пластичний хірург під час огляду.

Мастопексія проводиться під загальним наркозом в амбулаторних умовах. Тривалість операції у пластичного хірурга займає від півтори до трьох годин.

Хірург визначає місце розрізу, найчастіше розріз робиться навколо ореоли, потім по грудях вертикально вниз і складку під грудьми. Під час операції ореолу переноситься вище, надлишки шкіри видаляються і погруддя знаходить нормальне положення і правильні контури.

Перші дві доби пацієнти проводять у стаціонарі. Додому відпускають у підтримуючому бюстгальтері та легкою пов’язкою на місці розрізу.

Як правило, шви розсмоктуються, але деякі потрібно зняти протягом тижня після операції. Під час реабілітації біль не виражений, а дискомфорт проходить до четвертого тижня.

Протягом перших шести тижнів не рекомендується виконання інтенсивних вправ та вести активну діяльність. Результат процедури буде помітний вже за півроку.

Міняти імпланти немає потреби, вони мають довічну гарантію, а ефект залишиться назавжди.