Навіщо потрібен правильний скандал і як його влаштувати?

сварка у відносинах

Кожен із нас з раннього дитинства знає, що скандал — це зло. Кожен із нас був присутній, коли його батьки смітилися, і давав собі клятву, що ніколи цього не робитиме. Але життя кожного з нас складається зовсім по-різному.

Навіщо час від часу треба влаштовувати скандал?

Але точно лише одне, що неможливо знайти на всій землі людину, яка хоча б раз не скандалила зі своєю коханою людиною.

Саме з боку тієї людини, яку ми любимо, ми є найбільш вразливими та вразливими. Адже ми знаходимося у прямій емоційній залежності від нього. Будь-яке слово, яке буде сказано їм випадково невпопад, здатне завдати нам глибоку і непоправну рану.

І як би ми не хотіли, але не можемо пропускати повз вуха слова і жести коханої людини, яка для нас дуже важлива і дорога. Ось чому ми завжди і все помічаємо, на все звертаємо увагу, відчуваємо і чуємо ті речі, які нас ранять і ображають. А потім довго психуємо і злимося. Ці емоції нам нема куди подіти і вони вихлюпуються на того, хто був їх причиною.

З одного боку, це правильно. Адже іноді людина розуміє, що образила когось, лише коли сама зазнає цього болю. Це, у свою чергу, допомагає людям краще пізнати одне одного та по-справжньому зблизитися.

То як же сваритися правильно?

Ось кілька простих ідей:

  • Якщо у вас давним-давно накипіла образа, слід завжди називати всі речі своїми іменами, але, в жодному разі, не варто їх перебільшувати. Вам слід говорити лише про свої почуття, а не про те, який ваш партнер погана людина.
  • Варто будувати претензії у такій формі: «Я відчуваю біль через те, що ти…» або «я погано почуваюся, коли ти…». Не можна говорити: «ти зрадник, тому що ти…» або «ти винен, тому що ти…».
  • Крики та биття тарілок – це хороший спосіб випустити пару. Але є одне але. Не варто це робити, якщо у вас в будинку є дитина. Йому краще в таких сценах не бути. З’ясовуйте свої стосунки наодинці з вашою другою половинкою. Вам свідки зовсім ні до чого.
  • Ви не пишатиметеся собою після сварки і ваш партнер теж. Коли сварка вщухає, всі починають журитися про свій безглуздий і безглуздий вигляд і поведінку. Не варто ображатися на вашого партнера через те, що він бачив вас у такому непривабливому для вас вигляді.

Пам’ятайте, що і партнер не кращий за вас. Сімейне життя наповнене безліччю різних емоцій і їх необхідно робити вірні висновки. А все показово і красиво — це не для реальних людей, що відчувають, таке буває лише в казках, мультиках, міфах і фільмах.

Ніколи не забувайте, що необхідно робити правильні висновки з кожної вашої сварки.