Вітаміни від розтяжок

вітаміни від розтяжок

Багато хто вважає, що розтяжки на шкірі можуть з’явитися лише у вагітної жінки. Це вкрай неправильне думка, оскільки розтяжки можуть виникнути підлітків, під час зростання, у спортсменів, які займаються силовими видами спорту. Швидко зростаючі м’язи випереджають ріст шкіри, це викликає неприємне явище.

Люди, які швидко втрачають вагу, також можуть отримати розтяжки. У цей період слід посилити догляд за шкірою. Причому підходити до цього треба комплексно, застосовуючи не лише зовнішні засоби, а й вітаміни.

Які є вітаміни від розтяжок?

На сьогоднішній день, на жаль, не існує жодного дива-засобу, який би допоміг подолати розтяжки. Але, уповільнити процес появи, або зробити їх менш помітними, цілком під силу багатьом. Найдієвіший засіб – це харчування, що містить вітаміни А, E і С. Саме ці вітаміни, найкраще допомагають у позбавленні від розтяжок. Якщо в продуктах харчування їх недостатня кількість, можна купити вітамінний комплекс в аптеці. Не варто забувати про такі необхідні компоненти, як колаген, кальцій і Омега-3 жирні кислоти.

Вітамін E від розтяжок

Вітаміни від розтяжок слід приймати регулярно. Основна роль тут належить вітаміну E. Саме він, що омолоджує вплив на шкіру, допомагає запобігти появі розтяжок, зберігати її еластичність і молодість. Цей вітамін бере участь у синтезі гормонів, допомагає боротися із тромбами, зміцнюючи імунітет. Під його захистом знаходяться біологічні мембрани, які є у кожному нерві, м’язі. Вітамін E відповідає за продовження життя еритроцитів, до того ж допомагає засвоюватись, іншому важливому вітаміну – А.

Вітамін А від розтяжок

Цей вітамін міститься в продуктах, які є цілком доступними: горіхи, цільне зерно, вівсяні висівки. Багато овочів багаті на цей вітамін: огірок, цибуля, морква, капуста броколі, шпинат. Вітамін E обов’язково повинен бути присутнім у раціоні, якщо ви хочете позбутися розтяжок. Треба робити овочеві салати, які заправляти олією. Пальмова олія, оливкова, соняшникова та олія зародків пшениці – справжні комори вітаміну E.

На проблемні місця можна наносити його в масляному розчині, що продається в аптеках. Робити це треба, щонайменше двічі на день, масажуючими рухами.

Дефіцит вітаміну E треба постійно заповнювати, інакше це призведе до порушення клітинної структури, порушення обміну речовин, слабкості м’язів, порушення репродуктивної функції організму.