Чим так зручна вбудована гардеробна

гардеробна

Зберігання речей у шафах, звичайно, поки ніхто не скасовував, але якщо площа та геометрія приміщень дозволяє, то шафам завжди варто віддати перевагу гардеробним кімнатам. Чому? Тому що бачачи перед собою весь свій гардероб одночасно, легше вибрати вбрання для виходу з дому, та й збирати валізку для поїздки так зручніше в рази.

Як облаштувати вбудовану гардеробну

У гардеробный можна поставити пуф або диван, на якому зручно сидіти, приміряючи взуття або обмірковуючи, що одягнути, можна повісити ростове дзеркало, а також, дуже зручно розташувати там же дошку для прасування.

Багато власниць гардеробних влаштовують собі там справжні будуари, розміщуючи в них все найнеобхідніше, від туалетного столика до ноутбука.

Існує кілька видів гардеробних, від класичних, складених з корпусних шаф, громіздких і монументальних, які підійдуть лише для окремої великої кімнати, до легких сітчастих конструкцій, які підходять для зберігання величезної кількості речей і виглядають хай-теково та молодіжно.

Вбудована гардеробна: плануємо місце та наповнюваність

вбудована вбиральня

Зупинимося на тому варіанті, що підійде більшості. Це вбудована гардеробна. Для неї не потрібна окрема кімната, достатньо лише ніші. Але навіть за відсутності ніші під неї легко можна вигородити частину кімнати. Адже, це тільки здається, що вгардеробна забирає місце. Насправді, до неї, при правильному плануванні, увійде вміст трьох-чотирьох шаф, а її дзеркальні двері візуально збільшать приміщення, в якому вона розташовуватиметься.

Якщо ж планується виділити в повному обсязі приміщення, то можливе встановлення лише частини корпусних елементів, наприклад, лише однієї чи двох бічних стінок.

При плануванні вбудованої гардеробноъ обов’язково потрібно передбачити місце для головних уборів і валіз. Зазвичай їм відводять верхні полиці. На середньому рівні на вішалах розміщують вішалки з одягом та полиці з білизною. Нижній рівень слугує для зберігання взуття. Часто внизу розміщують пилосос.

Матеріал для виготовлення полиць вбудованої гардеробної може бути різним: від панелей з ДСП різної текстури та кольору до металевих сітчастих кошиків на роликових напрямних. Другий варіант більш зручний, тому що крізь сітку завжди можна побачити, що зберігається на полиці, до того ж речі при такому зберіганні краще вентилюються. Для нижнього “поверху” переважно використовувати колісні модулі. Це зручно і для пошуку потрібної речі, і для прибирання підлоги в вбиральні.