Чому не варто фарбувати волосся в домашніх умовах

домашнє фарбування волосся

Сьогодні все більше жінок стає постійними клієнтками салонів краси, проте залишаються ще й ті, хто вважає за краще економити на процедурі фарбування волосся, виробляючи її вдома.

Фахівці категорично не рекомендують домашнє фарбування, оскільки воно загрожує як мінімум трьома негативними наслідками: невідповідність кольору, підірване здоров’я волосся та неправильний догляд після фарбування.

Гра кольору

Купуючи фарбу для волосся в магазині, ми, звичайно ж, думаємо, що фарбування волосся принесе такий самий результат, що й у дівчини, зображеної на коробці.

Цього справді можна досягти, не тільки якщо за справу береться професійний майстер з фарбування, а не дилетант.

Якщо все ж таки «припекло» пофарбуватися терміново, а запису в найближчій перукарні на сьогодні немає, то варто спочатку зробити так зване пробне фарбування — обробити одне пасмо, а потім, переконавшись, що отриманий в результаті колір вас влаштовує, можна фарбувати і все інше волосся .

Секрети технології домашнього фарбування

фарбувати волосся в домашніх умовах

Навіть якщо ви точно дотримуєтеся інструкції з фарбування, все ж таки це не гарантує колір волосся, як на тюбику, адже зображених там моделей спочатку повністю освітлюють, а потім фарбують відповідною фарбою потрібного тону.

Якщо той же тон буде нанесений на свій «рідний» колір волосся, результат може дещо відрізнятися від того, що зображено на фото. Ця відмінність може бути настільки вражаючою, що ви можете подумати, що в магазині переплутали тюбики.

У домашніх умовах досягти повної відповідності за кольором практично неможливо, не допомагає і повторне фарбування.

До речі, якщо фарбувати волосся кілька разів поспіль, сподіваючись досягти бажаного відтінку, то це може дорого коштувати для здоров’я волосся і пишності зачіски, адже практично кожна фарба містить хімічні компоненти.

Професійний догляд

Отже, будь-яка, навіть найдорожча фарба для волосся – це стрес, який може зняти лише професійний догляд.

Доглядові процедури в домашніх умовах, звичайно, можливі, але далеко не кожна жінка має у своєму арсеналі професійну косметику, що відновлює, для волосся, яка є в салонах краси.

Тільки справжній фахівець у галузі фарбування та догляду за волоссям знає, у яких випадках слід застосувати той чи інший засіб, скільки за часом його тримати та з якою періодичністю застосовувати.

Якщо покластися на інтуїцію і, довірившись рекламі, використовувати для відновлення популярні, але не професійні засоби будинку, то це може тільки нашкодити стану волосся.