Як визначити стать майбутньої дитини

дізнатися стать майбутньої дитини

Більшість пар, які вирішили стати батьками, хочуть визначити стать майбутньої дитини. Існує маса народних прикмет та наукових досліджень з цієї проблеми. Про це і поговоримо у цій статті.

У худих народжуються дівчатка та інша статистика

Хочу перерахувати більшість існуючих гіпотез визначення статі дитини.

Отже:

  • Статистика вперто заявляє – хлопчики найчастіше народжуються, якщо зачаття сталося восени, а дівчатка – якщо навесні . Якою буде стать дитини, зачатої влітку та взимку — статистика замовчує; · Довгу помірність перед зачаттям гарантує народження дівчинки.
  • Худі жінки частіше народжують дівчаток . Ця народна прикмета підтверджена дослідженнями 10 тисяч пологів. Хочете хлопчика — одужуйте.
  • Є думка, що на стать майбутньої дитини впливає «вік» крові батьків . Нехитрий підрахунок: розділимо вік майбутнього тата (у момент зачаття) на чотири, а вік мами на три. Саме з такою періодичністю відбувається оновлення крові. Чиє число менше, та стать і перемогла…
  • Плануємо за складом меню. З початку менструації і до зачаття дотримуйтесь однієї з наступних дієт. Для зачаття хлопчика їжте соління , копченості, картоплю, гриби, червоне м’ясо та рибу, пийте вино та пиво, забудьте про солодке та молочне. Хочете дівчинку – налягайте на молочні продукти , фрукти, сири, біле м’ясо та рибу, моркву, цибулю, солодощі, горошок та горіхи. Виключаємо з раціону дині, сливи, смородину, банани та апельсини.
  • Існує твердження, що сини народжуються у дуже молодих мам . У 21-22 роки естафету перехоплюють дівчата. Далі шанси зрівнюються. А ось мами, які зважилися народжувати в «солідному віці» — чекайте на хлопчика!

Тепер про найточніші способи планування статі майбутньої дитини

Метод розрахунку, заснований на відмінності в молекулярній вазі сперматозоїдів з Х-хромосомою та без. Відомо, що чоловічі сперматозоїди менш живучі, ніж жіночі. Таким чином, якщо статевий акт стався за 24 години до овуляції, то з гарантією 78% очікується поява хлопчика. Якщо ви плануєте народження дівчинки – статевий акт має відбутися за 25-36 годин до овуляції або через добу-дві після неї.

Єдиною проблемою даного методу визначення статі дитини є правильність підрахунку часу овуляції. Але й цю проблему вирішено вченими. Майже в кожній аптеці можна придбати тест-смужку, яка визначає рівень лютеїнізуючого гормону. Справа за малим. Купуйте тест і з точністю до 99% обчисліть день овуляції.