З’явилося фото з місця будівництва підземної школи в Запоріжжі

a11a8b8eb1f7f49a754bc679312bf2d2

В Запоріжжі стартувало будівництво перших підземних шкіл. Глава обласної військової адміністрації Іван Федоров відвідав заклад освіти “Січовий колегіум” та показав, як почалися роботи.

Посадовець зауважив, що головна мета – збудувати інтерактивний і цікавий для дітей заклад. Тож, за його словами, спільно з міською владою реалізується глобальна задача, аби школярі Запорізької області змогли відвідувати офлайн-уроки. Про це Федоров розповів в офіційному Telegram-каналі.

З'явилося фото з місця будівництва підземної школи в Запоріжжі

“Зважаючи на всі ризики прифронтової території, Рада оборони Запорізької області вирішила, що весь освітній процес має відбуватися в укриттях. Саме для цього і втілюємо масштабні проєкти. Розпочали будівництво на 5 локаціях. Перевірив одну з них – будівництво укриття для спеціалізованої школи “Січовий колегіум”, – написав глава Запорізької ОВА.

З'явилося фото з місця будівництва підземної школи в Запоріжжі

Він додав, що за розрахунками навчання буде проходити у дві зміни. Тож тисяча школярів зможуть ходити на уроки. Завершити будівництво планується наприкінці осені – на початку зими.

З'явилося фото з місця будівництва підземної школи в Запоріжжі

“Це надскладно. Запоріжжя ще не виконувало такі масштабні проєкти у такі строки. Та ми докладемо максимум зусиль, щоб реалізувати проєкт у найкоротші терміни і з найвищою якістю”, – додав посадовець.

Раніше джерело розповідав, що в Кривому Розі планують збудувати підземну школу площею 900 м кв.Джерело