Якісна шуба. Вибираємо правильно

як вибрати шубу

Натуральне хутро спокушає багатьох представниць прекрасної статі. Одяг з хутряним оздобленням, шуби, манто та інші предмети гардеробу допоможуть зробити ваш зовнішній вигляд просто приголомшливим.

Правильний вибір шуби

Однак до вибору такого одягу потрібно підходити вкрай відповідально. Вартість навіть недорогої шуби є порівняно високою. І така покупка може боляче вдарити по сімейному бюджету.

Якщо ж у майбутньому виявиться, що вибрана вами шуба виявилася зовсім невдалою, вам прикро буде подвійно. Якісні норкові шуби продаються виключно у спеціалізованих магазинах. Купити саме такий товар на ринку часто неможливо.

При виборі шуби варто звертати увагу не тільки на колір та улюблений фасон, а й на якість хутра, оздоблення та пошиття. Найпростіший спосіб дізнатися, чи довго ви зможете експлуатувати такий верхній одяг – це добре посмикати ворс. Якщо окремі волосинки залишаться у ваших руках, значить, ця річ не є якісною.

Крім того, ви можете із зусиллям провести рукою по хутрі, спочатку по лінії його зростання, а потім проти вовни. Якщо ворсинки обламуються, а виріб не набуває попереднього, вихідного вигляду, то від покупки, знову ж таки, варто відмовитися. Вибираючи шуби з норки, зверніть увагу, чи є у виробі підкладка з утеплювачем.

До речі, на якість внутрішнього оздоблення виробу вам потрібно звертати особливу увагу. Іноді через те, що шви шуби оброблені неправильно або неакуратно, такий верхній одяг може погано сидіти на фігурі.

шуба

Вивчаємо асортимент

Якщо ви плануєте носити хутряне пальто взимку постійно, краще, звичайно, вибирати варіанти з утеплювачем. Саме хутро, безсумнівно, гріє, але тільки тоді, коли воно розташовується усередині виробу. Саме тому дублянки вважаються теплішим верхнім одягом. Більшість відомих хутряних фабрик випускає продукцію, яка відповідає всім споживчим запитам.

Якщо ви віддаєте перевагу виробам з довгим, густим ворсом, то шуби із соболя задовольнять усі ваші побажання. Зверніть увагу на блиск самого хутра. Саме він надає додаткової елегантності таким предметам гардеробу.

Намагайтеся робити покупки лише у хороших магазинах. Там часто проводяться розпродажі та різноманітні акції, тому навіть на купівлі якісного товару ви зможете значно заощадити. Для цього вам слід вирушати за шубою у весняно-літній період.