Як вибрати балетки?

вибрати балетки

Ті жінки, які віддають перевагу комфорту, завжди віддають перевагу балеткам, тому що вони є дуже легким, витонченим і зручним взуттям.

Популярність цей вид взуття отримав за те, що тут поєдналася жіночність та практичність. Але перед тим, як купити взуття, слід бути впевненим, що воно підійде до вашого стилю. Хоча балетки підходять для різних стилів одягу. Але щоб балетки справді стали незамінними в гардеробі жінки, їм знадобиться правильний вибір.

Як підбирати балетки

Перед тим, як купити взуття, переконайтеся, що воно якісне. За це насамперед відповідає вид матеріалу, з якого виготовлені балетки. Складність уявляє ще й те, що балетки зазвичай одягають на голу стопу. Тому ідеальним матеріалом буде м’яка натуральна шкіра. Цей матеріал добре дихає. Цього зовсім не скажеш про шкірозамінника.

У такому взутті нозі завжди буде спекотно, і вони почнуть набрякати. На набряклих ногах легко утворюються мозолі, які дозволять одягнути лише капці. Щоб знизити негативний ефект від матерія, що не дихає, його роблять перфорованим. Виглядає перфорація звичайно красиво, хоча це й не основна її функція.

Другий важливий момент для балеток – це підошва. У балетках вона має бути гнучкою. Якщо вона буде жорсткою, вона швидко почне тріскатися. Крім того, у такому взутті буде незручно ходити. Кращим матеріалом для підошви є поліуретан, який досить гнучкий та міцний.

Для комфорту хребта на будь-якому взутті повинен бути хоча б маленький каблучок. Тому переконайтесь, що на балетках він є. Це особливо важливо, якщо жінка страждає на плоскостопість.

Секрети зручного носіння

Щоб балетки прослужила якомога довше, то підошва повинна кріпитися якомога міцніше до підошви, а значить прошивка та проклеювання повинні бути якісними.

Балетки часто прикрашають різними декоративними деталями: бантиками, квітами, заклепками, ремінцями. Якщо вони закріплені погано, то після їхньої втрати заміну знайти практично неможливо.

Зовні взуття пройшло перевірку. Тепер балетки можна використовувати. Загальновідомо, що надвечір ноги завжди трохи збільшуються у розмірі через навантаження. Тому за покупкою краще вирушати у вечірній час. У магазині одягніть обидві туфлі і пройдіться по залі. Але у примірці буде своя складність. Вся річ у тому, що балетки гасають на босу ногу. Але у магазині так міряти не дозволяють.

Навіть якщо дизайн балетки вам дуже сподобалися, то подумайте про те, до чого ви їх зможете одягнути. В іншому випадку балетки займуть міцне місце в шафі.