Як правильно вибрати меблі для сучасної кухні

меблі для сучасної кухні

Оскільки кухня для багатьох з нас – це приміщення, в якому ми проводимо як мінімум п’яту частину нашого життя, меблі в ній повинні бути максимально наближені до ідеалу. А тому до вибору навісних тумбочок, стільниці та інших елементів гарнітура слід поставитися особливо уважно.

Якою має бути стільниця?

Тут треба виходити насамперед із священного принципу медицини: «Не нашкодь». Меблі для сучасної кухні повинні бути виготовлені з надійних, екологічно чистих матеріалів, в ідеалі – з натурального масиву дерева. Це стосується всіх предметів, але насамперед, звичайно ж, стільниці.

Широка стільниця з масиву з покриттям, виконаним з ламінату, неодмінно даруватиме Вам комфорт у приготуванні будь-якої їжі. А деревина, особливо, якщо стільниця дубова, протягом багатьох років буде ділитися з Вами своєю природною силою та енергією.

сучасна стільниця

Дивовижний запах

Стільниця з масиву дуба – це запорука не тільки зручного шаткування різних продуктів, але і, як би дивно це не звучало, гарного самопочуття та бадьорості. Така стільниця наповнює приміщення ледь вловимим ароматом деревини, випромінює особливу природну красу та світло, властиве лише натуральним природним матеріалам. Саме тому кухні з дубовими стільницями такі популярні.

Крім стільниці, залежно від площі приміщення, Вам знадобляться навісні шафки, тумби для підлоги і спеціальні стелажі для посуду. Саме ці меблі створюють загальну атмосферу і стиль, тому Вам слід заздалегідь визначитися з її загальною гамою кольорів.

Темний варіант підкреслює солідність та витонченість Вашого гарнітура, створює відчуття захищеності, комфорту та тепла. Світлі тони, навпаки, заповнюють приміщення повітрям. Якщо вас цікавлять саме такі кухні, фото їх ви легко знайдете на офіційних сайтах різних виробників.

Меблі для сучасної кухні: Визначаємося зі стилем

сучасна кухня

Кухонні меблі краще вибирати у класичному стилі. Він заспокоює погляд і дарує відчуття неперевершеного комфорту. Класичні комплекти поєднують у собі вікові традиції меблевих майстрів та натуральні матеріали із сучасними технологіями.

Та й за своєю вартістю вони цілком доступні більшості споживачів з доходами трохи вищими за середні. Якщо ви шукаєте подібні кухні, їх фото, так само як і ціни, можна подивитися в рекламних каталогах фабрик, на яких вони виготовляються.

Словом, не відкладайте покупку нових меблів на довгий термін і вирушайте до найближчого меблевого салону! І вибирайте те, що найбільше сподобається вам і вашим близьким.