Сімейні взаємини: Якщо мама виходить заміж

мама виходить заміж

Кожна жінка має повне право бути щасливою, і можливість повторного шлюбу — це не лише шанс на щастя, а й реалізація нормального людського прагнення набути повноцінної та дружної родини.

Чому ми боїмося другого шлюбу?

Однак, обпікшись одного разу, жінка з великими труднощами погоджується на зав’язування нових серйозних відносин, тому що підсвідомо готова до підлості та зради. Особливо, якщо вона має дитину від попереднього шлюбу, за яку вона несе повну відповідальність.

Як правило, у такій ситуації радитися нема з ким, та й ні до чого. Усі рішення приймаються виключно з наказу серця, яке рідко обманює.

Якщо ж жінка погоджується пов’язати себе законними узами зі своїм новим обранцем, то, в першу чергу, вона керується сформованими між її дитиною і майбутнім чоловіком і дружиною відносинами.

Вийти заміж, маючи дитину від попередніх стосунків

Як правило, такому шлюбу передує досить довге спілкування, в ході якого жінка робить для себе висновки: наскільки гарний її обранець для дитини як майбутній батько та друг, наскільки їм комфортно один з одним, і чи зможуть вони ладити та розуміти один одного довгі роки.

Для неї це дуже важливо як для жінки, так і для матері, адже вона вибирає тепер не тільки для себе.

заміж із дітьми

Як підготувати дитину

Якщо мама виходить заміж, у безпосередньому процесі підготовки до одруження та візиту до загсу дуже важливо не забувати про дитину, активно підключаючи її до святкових приготувань. Це допоможе йому не почуватися зайвим та забутим.

Можна обговорити з ним майбутню весільну сукню, або попросити допомогти оформити та підписати запрошення на весілля.

У будь-якому випадку, дитина повинна бути задіяна у підготовці до майбутньої урочистої церемонії, виходячи з її віку, здатності оцінювати те, що відбувається, та з відчуттям власної необхідності.

Добре, якщо хтось із близьких родичів, наприклад, бабуся чи тітка, допоможуть дитині написати весільні привітання для мами та нового тата. Це допоможе дитині відчути свою важливість для нового члена сім’ї, відчути відповідальність за те, як майбутнього тата приймуть у сім’ї, що склалася.

Варто пояснити дитині, що в тому, що мама знову виходить заміж і вдягає весільну сукню, для неї немає нічого поганого. Як правило, чоловік, який щиро любить жінку з дитиною або дітьми вже підсвідомо готовий до батьківства та встановлення дружніх щирих стосунків з дитиною коханої жінки.