Підступна біжутерія та секрети її вибору

біжутерія

Ювелірні вироби є чудовим доповненням до вашого образу. Завдяки оригінальним каменям або цікавій формі, можна відразу повністю змінити характер вашого образу, правильно підібрана біжутерія може як підкреслити переваги вашої фігури, так і відвернути увагу тих, які менш привабливі.

Біжутерія: як підбирати?

Відправною точкою у питанні підбору прикрас, а отже, ювелірних виробів, є аналіз фігури. Чи струнка ви або може бути середньої статури, чи у вас ідеальні форми, від цього залежить вибір прикрас: маленькі та тонкі, або, можливо, солідні, великі важкі ювелірні вироби.

Від форми вашого обличчя або довжини шиї залежить питання про вибір сережок або намиста. Також пропорції фігури впливають на вибір типів прикрас, наприклад, вражаючий кулон або набір браслетів.

Однак не займатимемося класифікацією фігур. Аналіз своєї фігури вам потрібно зробити самій, хоча б за допомогою інтернету, також ви можете скористатися порадами стиліста, або попросити допомоги подругу, яка, ймовірно, зможе поглянути на ваше тіло об’єктивніше, ніж ви сама.

На що звертати увагу при виборі біжутерії?

На прилавках магазинів ви можете купити одразу набори біжутерії, що складаються з 4-8 предметів. Однак не варто одягати всі ці предмети разом. Деякі можуть вважати, що у вас немає смаку. Краще, якщо ви купите кілька різних наборів і іноді будіть їх поєднувати між собою. Також не варто забувати і про розміри прикрас. Так, наприклад, якщо ви купили велику прикрасу, то інші прикраси мають бути меншими.

Звичайно, варто звернути увагу і на ціну виробів і як вони виглядають загалом. Адже якщо ви носите дорогоцінні метали, то біжутерія повинна відповідати їм, а не здаватися дешевою дрібничкою. Звичайно, не варто видавати біжутерію за дорогоцінний метал, але цього і не доведеться робити, якщо ви купите красиву і якісну прикрасу.

Намагайтеся поєднувати біжутерію із вашим стилем одягу. Так, для класичних костюмів дуже часто підходять витончені та витончені прикраси. Молодь часто вибирає яскраві і незвичайні прикраси, які можуть допомогти виділиться їм з натовпу.

Але іноді слід утриматися від використання біжутерії. Це блискучі сукні, декоровані вбрання, а саме: оздоблені стразами там, де асиметричний крій горловини. Сукні з буфами, оборками та рюшами.