Перлова дієта для схуднення: опис, меню, результати дієти на перловці

перловка для схуднення

Цю крупу, дійсно, багато хто просто ігнорує. І це найбільша помилка, особливо для тих, хто за здорове харчування та за можливість скинути кілька кілограмів зайвої ваги. Огида до перловки у кожного пов’язана з дитинством, коли в дитячому садку змушували їсти цю мерзенну, з якимось незрозумілим слизом, кашу. Вся справа в тому, що практично всі дитячі установи не вміють, або просто не хочуть, варити цю крупу правильно.

Адже перлова крупа містить клітковину, залізо, фосфор, магній, кальцій, мідь і численні вітаміни. Але в перловці ще міститься лізин, це амінокислота, яка відповідає за процес насичення. Це важливо для тих, хто вибирає цю крупу зниження ваги. Найголовніше, що перлова дієта для схуднення не вимагатиме великих коштів і допоможе швидко скинути зайві ненависні кілограми.

Що являє собою перлова дієта для схуднення

Завдяки тому, що в перловій крупі є клітковина, відбувається швидке очищення організму від шлаків. Клітковина здатна вбирати як губка всі шкідливі речовини, що є в організмі, шлунку, кишечнику і виводити їх назовні. Це допомагає організму нормалізувати травлення. Причому результат ставати помітним вже через пару днів після початку дієти.

Як стверджують багато дієтологи, що разом з клітковиною з організму виводиться до кількох кілограм шлаків. Людина відчуває незвичайну легкість, але це лише початок процесу, тому з появою таких симптомів не варто кидати розпочатий процес. Є бажання відчути це, тоді вивчайте інформацію про перлову дієту для схуднення та починайте застосовувати.

Цей вид дієти має свої особливості. По-перше, зварену кашу необхідно вживати у пісному вигляді. Тобто варити її необхідно на воді без додавання солі та без олії. Застосовувати цей вид дієти необхідно від п’яти до чотирнадцяти днів, але не більше. Перед тим, як варити крупу, слід попередньо вимочити у воді близько восьми годин. Можна залити водою та залишити на ніч. Після цього крупа вариться набагато швидше.

Меню та рецепти перлової дієти

перлова дієта

Варіант 1: Проста перлова дієта

  • Основна страва : Перлова каша, зварена на воді.
  • Напої : Зелений чай без цукру або мінеральна вода без газу (2 літри рідини на добу).
  • Розмір порції : 150 грам каші.
  • Кількість їжі : На ваш розсуд, проте почуття насичення настає швидко.
  • Тривалість дієти : 5 днів.

Варіант 2: Різноманітна перлова дієта

  • Сніданок : Порція перлової каші з додаванням:
    • Пари штук розпареного чорносливу або
    • Дрібно нарізане яблуко.
    • Напій: зелений чай без цукру чи вода без газу.
  • Обід :
    • Перлова каша.
    • Пісне варене м’ясо (куряче філе, телятина чи риба).
    • Овочевий салат із 1-2 краплями оливкової олії.
  • Вечеря :
    • 100 г знежиреного сиру.
    • Склянка кефіру.
  • Тривалість дієти : 7-10 днів. Втрата ваги: ​​1-1,5 кг на добу.

Варіант 3: Вільне перлове меню

  • Основна страва : Перлова каша без олії.
  • Напої : велика кількість рідини (зелений чай, вода без газу, узвар без цукру).
  • Добавки :
    • Трохи знежиреного кефіру.
    • Овочі (у помірних кількостях).
    • Фрукти (1-2 яблука, апельсина чи ківі щодня).
  • Тривалість дієти : 7-10 днів. Втрата ваги: ​​10 кг.

У будь-якому вигляді цієї дієти можна вживання фруктів.

За день можна з’їсти одне, два яблука, апельсина чи ківі. Як напій можна приготувати узвар, але без цукру.

Чи корисна перлова дієта для схуднення. Чи є шкода?

дієта на перловці

Поза всяким сумнівом, корисна, і про це вже неодноразово йшлося тут. Всі дієтологи світу захлинаючись готові розповідати і розповідати годинами наскільки це унікальна крупа. Якщо при багатьох інших, жорстких видах дієт дієтологи можуть бути проти, то проти перлової дієти не буде ніхто. Крім тих випадків, коли є протипоказання. Перловка чудово розщеплює накопичений жир і виводить надлишки з організму. Ви одночасно чистите своє тіло від шкідливих речовин, насичує його масою корисних вітамінів та мікроелементів і, при цьому, худнете.

Перлова каша містить багато йоду, що допомагає у роботі щитовидки. Роботу серцевої системи підтримує калій. Лізин є невичерпним джерелом колагену, який відповідає за красу та молодість, за стан кісток, волосся та шкіри. У цьому вам доведеться переконатися вже через п’ять днів, якщо свій вибір ви зробите на користь перлова дієта для схуднення. Завдяки такій дієті нормалізується обмін речовин.

Як правильно приготувати перлову кашу?

Незважаючи на те, що сама каша трохи нагадує інші види каш, приготування трохи відрізняється. І найбільш правильний варіант, коли крупа замочується на ніч. Перед цим її потрібно промити. Потім, з розрахунку на одну склянку крупи, заливаємо трьома склянками води та відставляємо. До ранку крупа збільшиться обсягом втричі. Потім знову додати три склянки води, поставити на вогонь, довести до кипіння і варити на маленькому вогні ще 15-20 хвилин. Потім зняти з вогню, укутати рушник і дати постояти ще близько півгодини, після чого можна вживати кашу. Заважати, додавати сіль не можна.

перлова дієта меню

На яку дієту схожа перлова дієта

Порівняти цей вид діти можна з будь-якою дієтою, яка містить крупи. Рисова, гречана. Також ця дієта за кількістю днів вона схожа на макаронну дієту. Як і в багатьох інших дієтах, наприклад у гречаній, пшеничній, вживання цукру, смажених страв, копчених, борошняне необхідно повністю виключити зі щоденного меню. Солити кашу або решту страв не можна.

Протипоказання. Кому може завдати шкоди

Якщо говорити про те, кому протипоказана перловка або кому вона може зашкодити, то їх практично немає. Хіба крайній та рідкісний випадок повної непереносимості цієї крупи. Також не варто вживати крупу під час годування дитини грудьми. Молоко може спричинити небажані наслідки в організмі дитини. Коліки, рідкий стілець, та й саме молоко може не сподобатися до смаку малюкові.

Перехід на звичайний режим живлення

Перлова дієта для схуднення розрахована на чотирнадцять днів, застосовувати її можна не більше двох разів на рік. Якщо вам сподобалася каша з цієї крупи, то її можна постійно без обмежень. Але проводити дієти часто не варто. Так, виходячи з дієти, необхідно поступово повертатися до нормального харчування. Починаючи з останнього дієтичного дня можна трохи додати в кашу солі та пару крапель оливкової олії, потім трохи збільшити ці норми до досягнення певного смаку та додаючи різноманітні інші продукти та вершкове масло.

Не намагайтеся після дієти накидатися на смажені та гострі продукти. Вага може досить швидко повернутися, тому варто бути обережними. Ніколи не вставайте з-за столу з тяжким почуттям переїдання, не їжте після 19 години вечора, намагайтеся звикнути ретельно і повільно пережовувати їжу, так швидше приходить почуття насичення.