Натуральна косметика: вибираємо правильно

натуральна косметика

Поліпшення рівня життя і все, що з цим пов’язане, дуже швидко набирає популярності. Починаючи з харчової промисловості та закінчуючи застосуванням у хімічному виробництві.

У цей час збільшується попит і натуральну косметику. Все більша аудиторія споживачів, які прагнуть придбання природної сили, хочуть бути більш чарівними.

Види косметики

Всі продукти косметичної промисловості прийнято розділяти на декоративну та доглядову косметику.

Перша застосовна для приховування деяких дефектів шкіри, а друга має власну місію, а саме сприяє тому, щоб дерма була насичена корисними мікроелементами, захищена від негативних зовнішніх факторів, прискорювалися процеси обміну та регенерації клітин.

Вимоги до косметики: безпека, ефективність та якість. Це стосується будь-якої косметики.

Натуральна косметика: що це та з чого?

Помилкова думка, що натуральна косметика обов’язково має бути створена на 100% із природних компонентів. Таке твердження є не зовсім коректним, хоч і близьким до правди.

При створенні натуральної косметики, виробники ґрунтуються на органічних компонентах, але це не означає, що продукти складаються з них на всі сто відсотків.

Зумовлено це насамперед тим, що неможливо створити якісний природний крем для шкіри з довгостроковим зберіганням та приємним ароматом.

Доводиться застосовувати добавки. До них також висуваються вимоги, аналогічні до косметичних засобів. Сировина вирощується у спеціальних екологічно чистих плантаціях, витримується режим циклу вирощування.

Не допускається застосування інгредієнтів тваринного походження. У цьому полягає основна відмінність природної косметики від органічної. Можуть бути включені деякі добавки для надання потрібної консистенції, а також речовини, які забезпечують якість поглинання.

Великий вибір: на чому припинити увагу?

У світі виробництва косметики вважається гарним тоном робити непомітну упаковку для товару.

Світлий або близький до такого відтінок косметичного засобу говорить про його натуральність, допустима неоднорідна суміш, адже відсутні загусники синтетичного роду.

Як правило, запах або не відчувається або навпаки пахне характерним «аптечним» амбре. Тепер ви знаєте на якому продукті зупинити свій вибір!