Гра з вогнем: інноваційні грилі Napoleon

гриль

ТМ Napoleon – відомий у світі виробник грилів з Канади. Понад п’ятдесят років він дивує прихильників барбекю своїми неймовірними пристроями. Бренд посів міцну провідну позицію на ринку, більш того, за відносно короткий строк існування став легендою. Один зі секретів успіху компанії – втілення інноваційних технологій, тому грилі Napoleon завжди затребувані з-поміж майстрів барбекю та прихильників відпочинку на природі.

Особливості сучасних грилів Napoleon

гриль Napoleon

Бренд рухається в ногу з часом та намагається випередити його. Під час розробки та виготовлення моделей враховуються будь-які наукові дослідження та відкриття, які можуть допомогти вдосконалити продукцію. Особливо це стосується виробництва матеріалів і створення новітніх технологій.

Сучасні грилі «Наполеон» виготовляються суто з високоякісних довговічних матеріалів. Вони оснащені передовими системами:

  • JETFIRE – швидке та надійне розпалювання.
  • ACCU-PROBE – інноваційний датчик температури з вбудованим дисплеєм.
  • DUAL-STAGE Cooking System – двоступенева система приготування, що дає змогу одночасно готувати на прямому та непрямому вогні.
  • ASH SYSTEM – спеціальна система видалення попелу у вугільних грилях.
  • CHARCOAL BASKET – сітка для вугілля з регульованою висотою для контролю за температурою приготування.
  • ROTO-FLOW Convection System – система конвекції для рівномірного розподілу тепла.
  • SIZZLE ZONE – інфрачервона зона з високою температурою.
  • COOLZONE – зона з низькою температурою для підтримання страв у теплому стані.

Це лише деякі системи, які використовує Napoleon. Завдяки цим технологіям грилі бренду роблять процеси приготування барбекю максимально зручними, приємними та дуже результативними.

Деякі моделі грилів «Наполеон» є експериментальними, але водночас дуже ефективними. Наприклад, вугільний гриль NAPOLEON PRO 605 поєднує принцип традиційного приготування їжі на мангалі з унікальним дизайном газового пристрою. Це багатофункціональна модель, яка працює у стаціонарному режимі з можливістю пересування.

грилі Napoleon

Napoleon в Україні: можливості вибору

Компанія Napoleon – офіційний дистриб’ютор торгової марки в Україні. Інтернет-магазин представляє найкращі лінійки газових, вугільних, електричних грилів. Моделі призначені для використання у закладах харчування та персонального застосування. До вибору представлено стаціонарні, мобільні, пересувні та портативні компактні грилі.

До уваги покупців: Napoleon – виробник безлічі аксесуарів і супутніх матеріалів для барбекю та неперевершених сучасних камінів. Поспішайте завітати в інтернет-магазин бренду та скористатися сезонними акціями та знижками!