5 найсерйозніших помилок у стосунках із чоловіком

помилки у відносинах

Як би не було великого впливу емансипації на наших жінок, для багатьох досі відносини з протилежною статтю очолює список пріоритетів у житті. Тому так важливо уникати помилок під час побудови стосунків із чоловіком.

Говорять, що всі щасливці щасливі однаково. Адже так приємно любити і бути коханою, готуватися до весілля, вибирати сукню та зачіску. А ось нещасні всі пари по-різному. Хоча і тут можна скласти топ з помилок, що найбільш часто скоюються, які ведуть до розпаду відносин. Розглянемо п’ять із них.

Помилка №1: у вир із головою

Для жінки властиво повністю «занурюватись» у чоловіка. Кохання, турбота і відданість – це чудові якості. Але все добре в міру.

Деякі жінки припускаються типових помилок у стосунках — повністю забувають про себе та про інші інтереси в житті. Вони кидаються в кохання, як у вир, йдуть у неї з головою. Чоловік стає центром їхнього всесвіту.

А це загрожує негативними наслідками для стосунків. Жінка може стати надто вимогливою або просто нецікавою для чоловіка. Або вона всю увагу може переключити з чоловіка на весілля, на її організацію, на деталі. А про чоловіка забуває, і він почувається зайвим на цьому святі життя.

Помилка №2: за накатаною доріжкою

Це протилежність першій помилці. Коли чоловік зробив освідчення в коханні або одружився з жінкою, вона перестає докладати зусиль у стосунках і пускає все на самоплив. Відносини швидко вигоряють, і кохання тухне.

помилки у відносинах з чоловіком

Помилка №3: ​​протистояння

Сильні та успішні жінки часто не вміють «вимикати» роль начальника чи конкурента у стосунках із коханим чоловіком.

З помічниці та підтримки вона перетворюється на конкурента, і чоловікові весь час доводиться доводити свою спроможність поряд із такою жінкою.

Помилка №4: мрії, мрії

Досконалих людей і це факт. Якщо ви думаєте, що ви знайшли містера досконалість, ви помиляєтесь. Рано чи пізно всі його недоліки вилізуть назовні. До цього треба бути готовою, і навчитися приймати людей такими, якими вони є.

Помилка №5: низькі стандарти

Хоча досконалих людей немає, це не означає, що потрібно опускати свої стандарти «нижче за плінтус».

Не варто керуватися принципом: будь-який, та мій. Важливо розуміти свої сильні сторони, цінувати себе та вибирати чоловіків, які зможуть вас гідно оцінити та відповідати вам.

Знання цих п’яти помилок допоможуть вам уникнути підводного каміння у відносинах з сильною статтю.