Як вибрати купальник на свою фігуру?

купальник по фігурі

Красивий і правильно підходящий купальник, а то й не один, -необхідний жіночий гардероб. Якщо ви ще не купували купальник цього року, варто ознайомитися з тим, що пропонують дизайнери для кожного типу фігур.

Суцільний чи роздільний купальник?

Вибрати з достатку, який пропонують сьогодні магазини різних форматів, просто неможливо. Звичайні магазини хороші тим, що купальник можна поміряти і одразу переконається, що купується річ, яка ідеально підходить. В інтернет-магазинах із приміркою складно, хоча вибір набагато багатший.

Якщо розібратися, уважно вивчіть таблиці з розмірами, які допоможуть підібрати необхідний розмір. Жіночі фігури можна поділити на кілька типів. Знаючи особливості кожної групи, можна вибрати відповідний фасон купальника.

Тип – А, для фігури, яку ще називають “груша”

Жінки з такою фігурою характеризуються вузькими плечима та великими стегнами. Щоб компенсувати дисбаланс найкраще вибирати такі купальники:

  • Купальника-халтер, у якого ліф застібається в ділянці шиї.
  • Купальник-танкіні, у якого ліф має форму топу.
  • Вибирайте купальники, у якого нижня частина однотонна, щоб не акцентувати погляду на об’ємних стегнах.

Купальник для фігури «трикутник»

У другу групу входять жінки з протилежними фігурами вищеописаними: плечі навпаки ширші, а стегна вже. Тут пропонуються інший тип купальника:

  • Купальник із широкими бретелями.
  • Краще вибирати злитий купальник, що має вертикальний рисунок. Добре підходять асиметричні зав’язки.
  • Верхню частину краще не виділяти. Тому забарвлення має бути однотонним. А ось для нижньої частини допустимі широкі горизонтальні смуги або яскраві принти.

Купальник для власниць фігури типу «П»

У цих жінок майже не спостерігається талія. Стегна та плечі мають однакову ширину. Такій фігурі не завадять сексуальні вигини. Це можна зробити за допомогою малюнків, драпірування, вставок, рюшів і т.п. Можна вибрати купальник із декоративним поясом.

Вибираючи між суцільним та роздільним купальником, віддавайте перевагу останнім. Вони додають обсяг стегон та грудей. Щоб візуально трохи зменшити зайві сантиметри на боках, можна підібрати купальник, де є клиноподібні бічні вставки.

Якщо ви незадоволені своєю фігурою і соромитеся її показати на пляжі, то ви ще не знайшли свою модель купальника. Тому не варто опускати руки, а вивчити свою фігуру і, скориставшись нашими порадами, вирушити на пошуки.