Як вибрати справжні уггі?

уггі

Знамениті угги з’явилися ще сто років тому в Австралії, але більшої популярності вони набули лише після того, як були завезені до Америки. Зараз це взуття входить до переліку наймодніших аксесуарів у різних країнах світу.

Як відрізнити справжні уггі від підробки?

Головний секрет популярності угг полягає в тому, що вони виготовляються з натуральної овчини, яка зберігає ноги у теплі навіть під час сильних морозів та створює комфортну температуру у сильну спеку.

Здавалося б, що купити уггі сьогодні — не проблема, адже в будь-якому магазині взуттєвого вони представлені великим асортиментом. Можна підібрати не тільки жіночі та чоловічі моделі угг, а й дитячі. Їхня кольорова гама теж дуже широка.

Але справа в тому, що більшість продукції, що реалізується як реальні уггі, насправді є підробкою. Як же можна себе захистити від придбання неякісних угг і знайти фірмове взуття?

Розбираємось на відмінностях

Щоб не купити підробку, вибираючи уггі, ви маєте звертати увагу на деякі нюанси. Нижче ви можете ознайомитися з найважливішими з них.

  1. Справжні уггі можна придбати лише у офіційних дилерів.
  2. Класичні уггі мають рельєфну підошву, а її товщина становить 1,2 см. При цьому сама підошва виготовляється з гнучкого матеріалу, на відміну від підробок, що мають тонку та жорстку підошву.
  3. Трохи вище за підошву на зовнішній стороні п’яти на справжніх уггах знаходиться фірмовий логотип «UGG». Між літерами оригінального логотипу не повинно бути відстані, вони ніби написані внахлест одна на одну.
  4. У підробок занадто велика ширина кісточок, а п’ята навпаки вже, ніж у фірмових угг.
  5. Висота підроблених угг також відрізняється від оригінальних, вона або вища, або нижча, ніж має бути.
  6. Зверніть увагу на якість швів. Найчастіше у підроблених угг вони кволі, та й загалом якість пошиття підробок залишати бажати кращого.
  7. При виборі угг перевірте, чи справді вони зшити з овчини. Для цього із зовнішнього боку візьміться за шкіру, а з внутрішньої – за шерсть і спробуйте потягнути їх у різні боки. Якщо шерсть і шкіра із зовнішнього боку є єдиним цілим, а поділяються, це означає, що це угги пошиті не з овчини.

Знаючи викладену вище інформацію, ви значно збільшуєте свої шанси на придбання справжніх угг, які завдяки своїй якості прослужать багато сезонів, забезпечуючи максимальний комфорт вашим ніжкам при будь-якій температурі.