Як вибрати постільну білизну в магазині

вибрати постільну білизну

При виборі постелі слід враховувати загальне оформлення спальні. Колірний фон та рівень якості тканини повинен відповідати загальній ідеї спального інтер’єру.

Зрозуміло, можна на ліжко “а ля Людовік XIV” покласти простеньку білизну в горошок, і навпаки – на розкладний диван накинути зухвало дорогий шовковий комплект.

Але щоб у приміщенні жилося затишно, краще не намагатися поєднувати непоєднуване. Ви незабаром переконаєтеся, що підсвідомість помічатиме «нестикування», і психологічний дискомфорт вам гарантований.

Вибираємо постільну білизну за кольором

Вибираючи білизну, варто подумати, як вона поєднуватиметься з характером і здоров’ям того, хто на ньому спатиме.

Гіпертонія зараз – хвороба століття. А улюблений багатьма яскраво-червоний колір може легко спровокувати підвищення тиску. Та й людям з гарячим темпераментом такий червоний колір не рекомендується, він діятиме, як горезвісна червона ганчірка на бика.

У той же час червона білизна рекомендується тим, хто хоче, щоб ночі не були спокійними (дорослі дядьки та тітки зрозуміють).

Що стосується кольору – краще вибирати постільна білизна з реактивним друком. Відрізнити його від звичайного (з пігментним друком) без спеціальних навичок дуже просто. На такій білизні фарба надрукована поверх тканини, і бути їй там до першого прання. А реактивний друк проникає на всю глибину матерії, відповідно картинка триматиметься міцно.

постільна білизна

Постільна білизна за різновидом тканини

Розібралися із кольором, тепер подивіться через тканину на світло. Якщо ви бачите сонце, то в майбутньому не побачите якості. Більшість сучасних тканин для білизни крім ситця і батиста (йому належить «світитися») просвічувати за визначенням не можуть. Інакше це — дешева підробка під дорогу матерію.

Нову білизну варто понюхати. Пахнути якісна тканина може лише тканиною. Пахне фарбою, отже, полиняє. Запахи цвілі чи «аромат підвалу» теж неприпустимі.

Якщо упаковка більшості товарів ні про що не говорить, то ступінь шикарності упаковки білизни зазвичай прямо пропорційна до якості.

Обов’язково помацайте білизну – вона повинна викликати приємні відчуття.

І завершальний етап – відчуйте білизну, яку збираєтеся купити. Якщо комплект вам безперечно подобається і ви вже не хочете з ним розлучатися – не роздумуйте, беріть. Або візьме облюбований вами комплект хтось інший, і весь копіткий процес пошуку почнеться заново.

Вдалого вам вибору та приємних снів!