Як швидко прибрати мішки під очима?

швидко прибрати мішки під очима

Ранок видався недобрим: дзеркало відбиває втомлене обличчя з мішками під очима, ніби ви не спали всю ніч. Знайомо? Не турбуйтеся! З цією проблемою можна швидко та ефективно впоратися, якщо знати кілька простих секретів.

Використовуйте холод

Перший прийом – використання холоду. Холодні компреси можуть бути ефективними: змочіть ватяні диски в холодному зеленому чаї або молоці і прикладіть до віків на 10-15 хвилин. Також можна використовувати охолоджені чайні пакетики або спеціальні маски для очей, попередньо охолоджені в холодильнику. Умивання прохолодною водою з легким масажем повік кінчиками пальців теж допомагає.

Спробуйте масаж

Легкий масаж також дає помітні результати. Постукування подушечками пальців по віках від внутрішніх куточків до зовнішніх і лімфодренажні рухи знижують набряклість і освіжають погляд.

Домашні засоби

Домашні засоби також можуть допомогти. Прикладіть свіжі кружечки огірка до віків на 10-15 хвилин для освіжаючого та заспокійливого ефекту, або зробіть компрес із натертої сирої картоплі, багатої на крохмаль. Заварені та охололі чайні пакетики також зменшують набряклість завдяки вмісту антиоксидантів.

Експрес-методи

Для експрес-ефекту використовуйте готові патчі для очей з гіалуроновою кислотою, кофеїном або колагеном, попередньо охолодивши їх у холодильнику для посилення ефекту. Гель для повік з кофеїном або екстрактом огірка також може бути охолоджений і нанесений на повіки легкими рухами, що поплескують. Спеціальні креми від набряків можуть поліпшити ситуацію, якщо наносити їх легкими рухами подушечок пальців.

Універсальні поради як швидко прибрати мішки під очима

  • Спіть не менше 7-8 годин на добу.
  • Пийте достатню кількість води (щонайменше 1,5 літра щодня).
  • Обмежте споживання солі (не більше 5 г на день)  та алкоголю .
  • Зменште споживання кофеїну, особливо у другій половині дня.
  • Уникайте куріння.
  • Використовуйте сонцезахисний крем для повік із SPF 30 або вище щодня, навіть у похмурі дні.

Пам’ятайте: Здоровий спосіб життя, повноцінний сон та регулярний догляд за шкірою навколо очей – основа краси та молодості. А ці прості поради допоможуть вам швидко привести себе в порядок і виглядати свіжо і відпочивши навіть після важкої ночі.