Як носити ботфорти, щоб не виглядати вульгарно?

з чим носити ботфорти

Ботфорти, які прийшли в наше життя разом зі стилем мілітарі, стали улюбленим взуттям для молодих жінок. Вони змінилися, стали жіночнішими і щільно увійшли в наше життя. І не так просто.

Справді, в них тепло, зручно і вони вигідно підкреслюють красиві жіночі ноги. Лихо лише в тому, що ті ж молоді дівчата забувають, що взуття та аксесуари служать тільки для того, що зробити образ закінченим, підкреслити, зробити акцент.

Як результат, у багатьох ботфорти почали асоціюватися з несмаком і вульгарністю. Отже, з чим правильно носити ботфорти, щоб не виглядати вульгарно …

З чим ботфорти носити не варто

Ботфорти самі по собі створюють чуттєвий акцент до вбрання, тому неправильно підібраний одяг легко перетворить стильний образ на безсмачний і навіть вульгарний.

  1. З літніми легкими речами. Чи то спідниця чи сукня з легкої «літньої» тканини, носити ботфорти з нею не можна.
  2. Не слід носити ботфорти з короткою спідницею чи сукнею. Тим більше, якщо вони обтягують.
  3. Не носять ботфорти із штанами. Виняток – джинси-скінні та легінси.
  4. Щодо легінсів також є обмеження. Так вважається несмаком носити ботфорти з легінсами, якщо до них одягнені коротка кофта.
  5. Пухова куртка, яка б вона не була, недоречно виглядатиме з ботфортами.
  6. Ще одна поширена помилка – носити ботфорти із шортами. Навіть якщо вони дуже щільної тканини, навіть якщо вони дуже подобаються.
ботфорти

З чим носити ботфорти

Ботфорти-панчохи, що підкреслюють ноги, – улюблене взуття жінки «вамп». І це невипадково. Адже з ними так просто створити чуттєвий, спокусливий, жіночний образ, що характеризує фатальну красуню. Залишається тільки дізнатися, з чим носити ботфорти.

  • Ботфорти чудово виглядатимуть із сукнею із щільної тканини та колготами без малюнка. Ще краще, якщо колготи будуть щільні.
  • Чудово будуть виглядати ботфорти з не короткою спідницею-дзвіночком або прямою спідницею трохи вище колін. Колготи у разі вибирайте прості, без малюнка.
  • Якщо будь-які штани під ботфорти носити не рекомендується, то з джинсами-скінні вони виглядають просто чудово.
  • Цікаво будуть виглядати ботфорти з легінсами. Тим більше, якщо легінси та ботфорти одного кольору. Увага! Светр вибирайте обов’язково подовжений.

Практично будь-який верхній одяг непогано виглядає з ботфортами. Виняток – пухові куртки. А для того, щоб вони не виглядали вульгарно, дотримуйтесь правила – відстань від низу пальта до ботфортів не повинна перевищувати 10 см.