Софа для дому. Створюємо затишок у приміщенні

софа для дому

Виробники м’яких меблів часом дивують, наскільки у них розвинена фантазія, щоб створити такий великий асортимент, здавалося б, однаковий за функцією меблів.

Основне завдання – це створити затишок та комфорт для відпочинку після довгого трудового дня. Дивани останнім часом стали рідше використовувати для постійного сну, вони можуть продаватися як у комплектах із кріслами, пуфами, так і окремо.

Софа, тахта чи отоманка?

Спробуймо розібратися, які існують різновиди диванів. Тахта, софа та кушетка – це також м’які меблі, спрощений варіант дивана, призначені для відпочинку, в основному в денний час. Невелика та недорога софа займає мінімум простору, при цьому в розкладеному стані може стати незамінною річчю, особливо якщо до вас приїхали гості та є необхідність розмістити їх на ніч.

Кожна деталь інтер’єру по-своєму індивідуальна і потребує оптимального підходу. Навіть дуже красиві меблі повинні гармонійно вписуватися в загальний стиль кімнати. Зі Сходу в наше повсякденне життя вписалися софа, тахта і отоманка і ось уже протягом кількох століть цілком обгрунтовано навівають східні нотки.

Недорога софа є невеликим диванчиком, який має спинку і підлокітники. Сучасні моделі мають місткий ящик для зберігання постільних речей або інших речей. Особливість її в тому, що немає можливості розкладати.

Що потрібно знати про соф

Низьке та широке місце для відпочинку без спинки прийнято називати тахтою. Якщо софа за конструкцією найближче до дивана, то тахта більше нагадує ліжко. Вона займає проміжне положення між диваном та ліжком.

Каркас може бути виконаний із дерева або ДСП. Залежно від вартості матеріалу змінюється і ціна на меблі. На вартість також впливає якість каркасу. Натуральне дерево більш надійне та довговічне. Нестача лише одна — ціна.

Наповнення софи буває натуральне та синтетичне. До натуральних наповнювачів відноситься ватин, повсть, пух або перо. До синтетичних – поролон, синтепон або поліуретан.

Оббивні матеріали для софи нічим не відрізняються від таких для диванів або інших м’яких меблів. Залежно від призначення цих меблів, варто підбирати якість матеріалу. Якщо у вас є домашні тварини, подумайте, чи варто купувати велюрову оббивку, чи краще зупинити свій вибір на тих варіантах тканини, які невибагливі та легко піддаються чищенню.