Що таке комбінований пілінг і чому він сьогодні такий популярний?

пілінг

У косметології існує чудова процедура, що покращує стан та зовнішній вигляд шкіри. Називається вона пілінг, його видів безліч – від кислотного хімічного до лазерного шліфування обличчя та рук та механічної глибокої мікродермабразії.

Як працює пілінг?

Головне завдання процедури – зняти верхній шар епітелію, щоб оновити його, прибравши разом з тим різні недоліки: зморшки, висип, в’ялість, тьмяний колір, комедони і так далі.

Для помітної стимуляції епідермісу на утворення молодих шарів шкіри без поверхневих та глибших зморшок радять хімічний пілінг. Визначальним фактором у досягненні того чи іншого результату буде концентрація активних кислот у складі, яким косметолог оброблятиме шкіру. Чим вище у відсотковому відношенні вміст таких речовин, тим глибше вони впливають на шари дерми.

Зараз особливе поширення набуває метод поєднаного пілінгу, коли фахівці комбінують препарати, їх склади та технології застосування між собою. Такий підхід дозволяє досягти максимально позитивного результату при щадному впливі на епітелій, а також знизити наслідки та скоротити відновлювальний період.

Що своїм пацієнткам пропонують центри краси у цьому плані?

Так, добре зарекомендували себе компіляції фруктових гідроксильних кислот, які відомі своїм впливом як кератолітики. При цьому слід зазначити, що вони не розчиняють (спалюють) кератин, а лише руйнують його внутрішньоструктурні зв’язки. Таким чином, епідерміс не отримує опік і зберігає рівень зволоження, необхідного для оновлення клітин.

Фруктові вони ж АНА-кислоти продовжують відлущувати старий епітелій ще кілька днів після процедури, а також глибоко зволожувати його. Причому відбувається це непомітно на відміну механічного пілінгу. Регенерація тканин супроводжується потужним зростанням еластинових і колагенових волокон, завдяки чому пацієнт у результаті отримує реальне омолодження обличчя або тіла.

Комбінований підхід до пілінгу також застосовують у системі манікюру-педикюру. Наприклад, з його допомогою проводять абсолютно безпечне видалення натоптишів та мозолів, глибоких у тому числі. Кислоти у разі поєднують з абразивними засобами, які випускають як пасти.

У її складі можуть бути мікрочастинки таких матеріалів як гірський кришталь, мармур, гранітна крихта та інші. Набуває поширення і штучний матеріал – певний різновид тефлону.

Щоб виконати професійний догляд за шкірою за допомогою пілінгу, потрібна висока кваліфікація лікаря-косметолога. Для початку він визначає тип шкіри та проблеми, які у пріоритеті для усунення.

Залежно від цього та зони нанесення препарату, розраховує відсоток присутності кислот у складі пілінгу. Не рекомендується проводити подібні експерименти самостійно, а лише у салоні.