Проста та легка епіляція вдома

епіляція

Епіляція вдома є процедурою видалення небажаного волосся з тіла. Кожна жінка, яка дбає про свою красу, періодично вдається до цієї процедури.

Якщо з якихось причин видалити волосся у фахівця неможливо, можна зробити епіляцію будинку, вдавшись до одного з нижчеописаних способів.

Гоління

За своєю суттю гоління не епіляцією, а депіляцією, яка передбачає видалення лише видимої частини волосся. Це один із найпростіших способів позбутися небажаної рослинності на тілі.

Але разом з тим, це і найменш ефективний спосіб, оскільки після гоління вже наступного дня на шкірі з’являються волоски, що відросли. До того ж, гоління – це процедура, яка потребує певної обережності. Щоб воно було безпечним, слід користуватися верстатами з кількома лезами та спеціальним захисним шаром біля них.

Голити суху шкіру в жодному разі не можна. Її необхідно зволожити за допомогою спеціального крему або пінки. Голити волосся слід у напрямку його зростання. Після гоління на шкіру потрібно нанести лосьйон чи живильне масло.

епіляція гоління

Видалення волосся кремом-депілятором

Купити такий крем можна у будь-якому магазині косметики. При цьому можна підібрати крем, що підходить конкретному типу шкіри. Наносити крем-депілятор слід рівним шаром, не втираючи у шкіру. Після закінчення зазначеного в інструкції часу його потрібно видалити спеціальним шпателем.

У кремі-депіляторі містяться речовини, що впливають виключно на видиму частину волосків і уповільнюють їх зростання. Депіляція за допомогою цього засобу є безпечною та безболісною процедурою, проте володаркам чутливої шкіри слід вибирати спеціальні креми-депілятори для чутливої шкіри.

Видалення волосся за допомогою електроепілятора

У вільному продажу є спеціальні електричні машинки для видалення волосся – електроепілятори.

З їх допомогою можна видалити волоски разом з волосяними цибулинами, однак, ця процедура є досить болісною, не кажучи про те, що зробити епіляцію в зоні бікіні (зокрема глибокий пах) електроепілятор практично неможливо. Тим не менш, електроепілятори дуже зручні, тому що видаляють дуже коротенькі волоски, що ледь відросли.

епіляція вдома

Епіляція воском

Зробити епіляцію будинку за допомогою воску можна за допомогою спеціальних смужок з нанесеним на них тонким шаром воском. Смужку слід приклеїти до шкіри та різким рухом відірвати її у напрямку, протилежному зростанню волосся. За допомогою воскової епіляції можна видалити волоски, що добре відросли (мінімум на 5 мм). Больові відчуття від цієї процедури не такі сильні, як від електроепілятора. Її ефект зберігається досить довго, а згодом, якщо регулярно робити епіляцію воском, волоски на тілі стоншуються і стають рідкісними.