Чим ультразвукова ліпоксація краща за традиційну

ліпосакція

Ліпосакція – процедура, в ході якої проводять видалення зайвої жирової тканини, за рахунок чого відбувається схуднення та корекція фігури.

Ультразвукова ліпоксація проти класичної

Традиційна, чи класична ліпосакція здійснюється у стаціонарі, під наркозом, шляхом хірургічної операції. Косметологія пропонує альтернативу — неінвазивні методи, серед яких найпопулярнішим вважається ультразвукова кавітація. Чим вона краща?

Переваг кілька. Головне полягає в тому, що ультразвуковий спосіб не допускає прямого втручання в організм та не травмує тіло.

Звідси випливає така перевага — немає ризику ускладнень, з якими зазвичай пов’язане застосування скальпеля чи наркозу. Знову ж таки, до кавітації набагато менше протипоказань, а перед операцією доводиться здавати купу аналізів.

Процедура ультразвукової ліпосакції не є хворобливою на відміну класичного методу. Триває вона значно коротше, приблизно 45-60 хвилин на оброблювану ділянку тіла. Тоді як хірургічна операція може тривати від 3 до 6 годин.

Ще один плюс у скарбничку ультразвуку – швидкий результат. Незважаючи на те, що схуднення з кавітацією проводиться поетапно (за один сеанс обробляють лише одну проблемну зону), зменшення обсягів можна спостерігати після першого впливу. Від кавітації не залишається слідів на тілі.

Наприклад, навіть антицелюлітний масаж нерідко залишає на особливо чутливій шкірі синці та гематоми. Після кавітаційної корекції постаті нічого подібного не буде.

Що відбувається після ліпоксації

Компресійну білизну після неінвазивного методу не обов’язково носити. Косметолог може порекомендувати його лише на короткий термін, і то у разі втрати великого обсягу жирової тканини, щоб протистояти обвисанню шкіри.

Але найчастіше для захисту від складок зайвої шкіри вистачає додаткового курсу масажу, дуже хвалять у цьому сенсі процедури LPG ендермології та лімфодренажу. Ну і, звісно, ​​будуть корисні фізичні вправи.

Подумуючи про безопераційну ліпосакцію, багато пацієнтів запитують: чи не призведе надалі збільшення ваги до міграції жиру по тілу?

Бувають випадки, і досить часто, що після класичної ліпосакції жир, що відкладається, переходить в інші частини тіла. У випадку кавітаційної методики це виключено.

Навіть якщо маса тіла піде вгору, фігура зберігатиме пропорційність. А щоб цього взагалі не сталося, рекомендується періодично проводити підтримуючі кавитаційні сеанси.