Найбільш ефективні засоби боротьби з токсикозом

токсикоз

Це неприємне відчуття переслідує багато вагітних жінок. Розберемо засоби від токсикозу прості та зрозумілі.

Як позбутися токсикозу

Дізнайся, завдяки чому ти зможеш впоратися під час вагітності з токсикозом:

  • Їж часто і потроху . Не допускай того, щоби твій шлунок був порожнім. Завжди носи з собою невеликі бутерброди, печиво, щоби ти могла перекусити.

Намагайся їсти маленькі порції, щоб рівень цукру в крові не знижувався і не з’являлося відчуття нудоти. Перед тим, як підвестися з ліжка, підкріпи вуглеводами (сухофрукти, тости тощо). Їжа з високим вмістом вуглеводів зменшує нудоту та блювання.

  • Білки . Це чудове джерело енергії стане твоїм найкращим союзником у боротьбі з нудотою. Їж білкову їжу, щоб запобігти появі нудоти.
  • Рідина . Основною причиною появи головного болю та відчуття нудоти у вагітної є зневоднення. Вживай за добу не менше двох літрів рідини (сюди входить не лише вода, а й чай, сік, суп). Їй пий газовані напої та напої, в яких міститься кофеїн.
  • Забери «газовані» продукти . Уникай вживати продукти, які можуть провокувати виникнення здуття кишечника і газів. Якщо ж тебе турбує ця проблема, випий мінеральної води, яка позбавить тебе кишкових газів.
позбутися токсикозу

Поради, як звести на «ні» токсикоз

Слідкуйте за станом свого здоров’я, на сьогоднішній день існує багато сканерів, тонометрів та інших безпечних методів для діагностики організму.

Що ще:

  • Вітамін В6 . Всього 25 мг цього вітаміну на добу здатні відключити центр, який управляє твоєю нудотою.
  • Спи . Уважно стеж за сном. Через недосипання може погіршитись твій стан і з’явитися нудота. Сон у денний час дуже корисний для майбутньої мами та її малюка.
  • Імбир . Проведені дослідження довели, що імбир здатний зменшити нудоту. Можеш його жувати або випивати протягом дня кілька чашок чаю з додаванням імбиру.
  • Пий правильно вітаміни . Не приймай вітаміни на голодний шлунок.
  • Активність . Надлишок у крові вуглекислого газу може посилювати відчуття нудоти, яке можна зменшити за допомогою серцево-судинного навантаження.

Намагайся більше рухатися, танцювати, гуляти, плавати. Не нашкодить і легкий масаж, які при цьому техніки можна використовувати – глянь в інтернеті або відвідай масажний салон, професіонали завжди підкажуть, тим більше, що масаж, наприклад, коштує копійки і доступний кожній жінці.

Ароматерапія . Деякі ароматичні олії заборонені для використання вагітним, особливо під час першого триместру. Але лавандова олія радить вдихати жінкам у положенні, які періодично страждають від нудоти.