Матрац зима-літо дозволить отримати комфортний сон у будь-яку пору року

купити матрац зіма літо

Багато хто з нас постійно стикається з проблемами комфортного сну в різні часові сезони, начебто влітку чи взимку. Цей дискомфорт пояснюється доволі просто: покриття ліжка (або ж матраца) виконано таким чином, що його матеріал погано пропускає повітря, тому влітку ми потіємо і тіло липне до покриття. Взимку ж нам спати холодно, оскільки матеріал не володіє необхідними “тепловими” параметрами.

Щоб уникнути цих неприємностей, необхідно купити ортопедичний матрас зима літо. Цей виріб являє собою двосторонній матрац: один бік найчастіше виконується з бавовняного наповнювача, другий – з якісної вовни (або інших утеплювальних матеріалів).

Матрас зима літо і його основні види реалізації

матрац зіма літо
  1. Пружинного типу. Класична конструкція, в основі якої лежать пружини. Існують моделі типу “боннель”, які виконані на пружинних блоках. Недоліком такого виду є відсутність анатомічного ефекту, який підтримує тіло в правильному положенні і тим самим сприяє становленні здорової постави. Однак, також у нашому каталозі продукції представлені пружинні матраци, які володіють високими ортопедичними показниками. В їхню основу входять незалежні пружини, які дають змогу рівномірно розподілити всю вагу людини по всій площі наповнювача, оскільки кожна пружина реагує під час тиску в певній точці поверхні. Внаслідок чого матрац зима літо практично “запам’ятовує” правильне положення вашого тіла, і в майбутньому моментально приймає саме те положення, в якому ви будете почувати максимальний комфорт і затишок.
  2. Безпружинного типу. Ці моделі реалізовані з використанням різних матеріалів наповнювача, основними фаворитами з яких є такі види: “койра” (кокосове волокно), латекс (як у натуральному, так і в синтетичному вигляді), пінополіуретан, повсть і багато інших.

Інтернет-магазин Магдек пропонує матраци зима-літо за доступними цінами

Наш великий каталог продукції дасть змогу вибрати відповідний матрац зима-літо навіть найвибагливішим покупцям. Завдяки тому, що весь асортимент знаходиться в різних цінових категоріях, покупці з абсолютно різними можливостями зможуть підібрати найбільш підходящий для них варіант. Якщо ви зважилися матрац зима літо купити, проте не впевнені у виборі відповідної моделі – звертайтеся за допомогою до нашого консультанта. Висококваліфікований фахівець допоможе в найкоротший час впоратися з ситуацією, що виникла: допоможе з вибором матраців, проведе детальне інформування, яке безпосередньо пов’язане з основними робочими моментами нашого інтернет-магазину, його доставкою та існуючими знижковими пропозиціями.

На нашому сайті в наявності також є дитячий матрац зима літо. Ця спальна приналежність дасть змогу доставити максимальний комфорт і здоровий сон вашому малюкові, внаслідок чого, він буде спокійно спати як у спекотні літні дні, так і в прохолодні зимові ночі. У каталозі товарів присутні матраци зима літо ортопедичні, які забезпечують не тільки комфортний, але й оздоровчий сон (завдяки своєму унікальному анатомічному ефекту).

magdek.com.ua

Якщо ви відчуваєте дискомфорт під час сну, і вам здається, що так більше тривати не може, – “не затягуйте” з цим питанням, оскільки від того, як швидко ви розв’яжете цю проблему, буде залежати ваш настрій і бадьорість зранку. Особливо якщо це питання стосується вашої дитини, адже уві сні дитячий організм розвивається найефективніше, тож слід забезпечити йому максимально комфортні та здорові умови для цього життєво важливого процесу.

Купуючи матрас зима літо на сайті magdek.com.ua, ви отримуєте надійну і довговічну спальну приналежність, яка внесе небувалий комфорт у ваше життя. Оскільки відпочинок має бути комфортним і здоровим. Двосторонні матраци зима літо забезпечать комфортні умови як спекотним сонячним літом, так і холодною сніжною зимою. Деякі види даних матраців-перевертнів володіють вражаючими ортопедичними показниками, безпосередньо завдяки своєму унікальному анатомічному ефекту, який практично “запам’ятовує” ваше комфортне положення на поверхні виробу. Внаслідок чого, наступного дня матрац “підлаштовується” під ваше попереднє положення, тим самим роблячи ваш відпочинок ще більш приємним і комфортним.