Гідромасаж для схуднення

гідромасаж для схуднення

Гідромасаж – це особливий вид підводного масажу, основним механізмом якого вплив досить потужних водних струменів на різні зони людського тіла. Примітною особливістю гідромасажу вважається глибоке і дуже м’яке опрацювання більшості тканин та м’язів. Даний вид масажу – це найкращий засіб для заспокоєння нервової системи та загального розслаблення.

Принцип гідромасажу

Вплив напору водних струменів разом із розслаблюючим теплом допомагає зняти напругу та забути про щоденні стреси. Більше того, гідромасаж дозволяє зміцнити імунну систему, активувати кровообіг, запобігти застоїм крові в судинах, тонізувати тканини і м’язи, прискорити обмін речовин.

В даний час вибір гідромасажного обладнання досить широкий: душові панелі та бокси, басейни та ванни. Деякі типи призначені для використання в домашніх умовах, проте ефективність від їх застосування нижча, ніж у салонах, де використовується професійне обладнання. Найпопулярніший підводний гідромасаж, який проводиться за температури води 38С в джакузі. Приблизно 11-15 хвилин тепла вода з бульбашками дозволяють м’язам розслабитись.

гідромасаж

Після цього водяними струменями злегка масажують різні ділянки тіла під водою і трохи жорсткіше над водою. У чутливих зонах тіла (стегна, живіт, пах, груди) масаж здійснюється віялоподібними рухами з напором води до 4атм. Потім фахівець приступає до опрацювання проблемних ділянок. У цей час м’язи трохи напружуються, чинячи опору водним струменям, що у свою чергу покращує кровообіг і допомагає позбавитися целюліту. По завершенні гідромасажу не варто різко вставати, тому що тіло було розслаблене і це буде проблематично.

Скільки потрібно сеансів гідромасажу для схуднення?

Після першої процедури результати не такі помітні, але після 3-4 сеансу результати стають помітнішими – шкіра свіжішає і трохи зменшуються обсяги.

Найчастіше повний курс цього виду масажу передбачає десять сеансів. Після закінчення курсу відчутна значна різниця між обсягами тіла до і після завершення. У поєднанні з правильним харчуванням та помірною фізичною активністю, курс гідромасажу може допомогти скинути до 5-6 кг.

Основний секрет цієї процедури в тому, що водні потоки впливають на глибокі шари шкіри. Щоб досягти максимального ефекту від гідромасажу, можна поєднувати його із заняттями фітнесом.