Дитячі автокрісла: різновиди та відмінності

автокрісла

Сьогодні дитячі автокрісла широко затребувані, оскільки вони є найефективнішим методом забезпечити безпеку маленькому пасажиру. Тому створено багато видів таких сидінь, які, крім захисту, надають ще й комфорт.

Автолюлька

Автолюлька є утримуючою модель, призначену для дуже маленьких діток. Вона особлива тим, що дитина може перебувати в лежачому положенні, яке є зручним для нього на даний час.

Перевезення у цій моделі дозволено, більше, обов’язкове. Вона може мати литий пластиковий корпус або металевий каркас. Важлива частина пристрою – м’яка ніжна оббивка, що дає комфорт пасажиру і оберігає у разі удару.

Перенесення

Перенесення призначені для дітей, які вміють самостійно сидіти. Вони схожі з першим варіантом тим, що можуть застосовуватися не тільки в машині і гасають в руках.

Часто, дана модель має дугоподібну основу, що дозволяє їй стати кріслом-гойдалкою. Сьогодні можна побачити універсальні варіанти, що закріплюються за допомогою звичайних ременів, а також моделі, що встановлюються за допомогою спеціальних систем.

Автокріслами називають дитячі утримуючі варіанти, що мають спинку. Вони розраховані на захист від удару та мають підлокітники, захист для голови. Спинка регулюється, в результаті дитина може сидіти спокійно і навіть виспатися. Важливо, щоб крісло було встановлено за напрямом руху.

Автокрісла трансформери

Трансформери дозволяють заощадити фінанси батьків, оскільки можуть служити довгий час. Вони сильно відрізняються від стандартних моделей регулюванням розмірів і виходить, що трансформер росте разом з малюком. Такий варіант можна назвати найзручнішим і, отже, актуальним.

Бустер

Бустер не можна назвати кріслом – він є сидінням без спинки, тому призначений для дітей старшого віку. Але точно визначити, коли дитині слід пересідати зі стандартного автокрісла на бустер, дуже важко. Можна, наприклад, орієнтуватися на той факт, коли верхівка малюка розташовується високо над спинкою автокрісла, але це не завжди допомагає.

Дана модель є додатковим сидінням, яке встановлюється в авто ззаду. Вона може мати спеціальний фіксатор, який регулює ремінь безпеки. Є варіанти крісел, які, якщо знадобиться, можна перетворити на бустер – достатньо лише прибрати спинку.