Де і як зберігати косметику

як зберігати косметику

Сьогодні ми поговоримо з вами про правильне зберігання косметики та косметичних засобів у домашніх умовах. Багато жінок зберігають свою косметику в шухлядках туалетного столика або трюмо або навіть у холодильнику.

Як не можна зберігати косметику

А все тому, що є загальна помилка, що охолоджена косметика зберігатиметься довше. Ось тому ми поділимося з вами правилами, як і де зберігати косметику.

Дуже важливо дотримуватися температурного режиму і тому з обережністю поставтеся до порад зберігати косметику в дуже вологих або холодних місцях.

Косметика призначена для зберігання тільки за кімнатної температури і більшість засобів точно не були випробувані на витримку в низьких температурах або сирих середовищах.

І залишаючи її у ванній або на кухні в холодильнику, ви це робите на свій страх і ризик, тому що косметика та засоби догляду за шкірою навряд чи повернуться до свого нормального вигляду, текстури та якості.

Як зберігати креми, лосьйони та креми для очей

де зберігати косметику

Всі засоби для догляду за шкірою обличчя та тіла зберігаються тільки при кімнатній температурі в сухому та прохолодному місці.

Єдине, що можна дозволити зберігати в холодильнику, так це лосьйони та креми для очей, сироватки та тонери у літній час. Так вони крім зволожуючих та відновлювальних якостей набувають відмінного охолоджуючого ефекту.

А також допоможуть зняти набряклість та збільшити приплив крові до шкіри. Для цього добре мати міні-холодильник у ванній, щоб тримати лосьйони та креми.

Де зберігати лаки для нігтів

Найкраще зберігати лак для нігтів при кімнатній температурі, подалі від світла та сонячних променів. Звичайно, охолодження лаку для нігтів може продовжити його зберігання, але знизить якість і ускладнить нанесення на нігті.

Тому що через низькі температури в’язкість лаку буде збільшуватися, лак стане менш стійким і почне густіти і розшаровуватися у флаконі. Ви можете виправити це шляхом струшування флакона, але вам все одно доведеться чекати, поки лак досягне кімнатної температури, щоб знову можна було рівномірно нанести його на нігті.

Де зберігати парфуми

Духи довго можуть зберігати свої аромати при помірній кімнатній температурі нижче 25 градусів у темному місці. Якщо зберігати їх у холодильнику, вони фактично втратять частину свого аромату.

Натуральні засоби

З продуктами харчування, які використовуються в рецептах краси та косметичних процедурах, у вас є трохи більше свободи. Оливкова олія повинна завжди зберігатися в холодильнику, щоб вона не стала гіркою.

Кокосове масло відмінно підходить для шкіри та волосся і також можете тримати його в холодильнику і використовувати як кондиціонер або маску для волосся.

Для довідки :

Зберігання в холодильнику – не означає безпеку. Ви не повинні плутати охолодження зі збереженням. Якщо косметичний продукт не містить консервантів, він, як і раніше, матиме дуже невеликий термін придатності. І знайте, що холод повністю не вбиває бактерії – просто уповільнює їхнє зростання.