Як затишно оформити передпокій

оформлення передпокою

Заходячи в будь-який будинок або квартиру, людина починає знайомство з нею з передпокою. Гості одразу формують власне враження про смак господаря, ну а перше враження, як то кажуть, найвірніше. Це ще одна причина того, що треба з усією серйозністю підходити до дизайну даного приміщення.

Облаштування передпокою

Більшість міських квартир мають передні маленькі, часом вузькі та довгі, які більше нагадують коридор. Тому є сенс розпочати оформлення власної передпокою з підбору палітри кольорів майбутнього інтер’єру. Меблі, тумби та лави, і насамперед оздоблювальні матеріали слід вибирати світлих тонів.

Зазвичай середньостатистичні вітальні мають кілька дверей. Крім того, тут рідко практично ніколи не буває вікон. Тому освітлення у такому приміщенні грає велике значення. Цікавою деталлю дизайну стане багаторівневе освітлення. Прекрасно виглядають точкові світильники, вмонтовані в стелю або меблеві карнизи. Не зайвим буде виглядати додаткове підсвічування для дзеркал, тому що ми часто дивимося в дзеркало – перш ніж вийти з дому, перед приходом гостей і т.д.

Продумуємо системи зберігання до передпокою

Вбудована шафа-купе чудово підійде для зберігання взуття та верхнього одягу. Ці меблі займуть не так багато простору. Його можна зробити, враховуючи рельєф, висотою до стелі, що зараз є модною тенденцією.

Готова шафа з магазину займе багато місця у невеликому передпокої і може не вписатися у розміри приміщення. Крім того, складно буде знайти саме таку шафу, яка підійде сюди з огляду на всі особливості приміщення. Двері шафи-купе будуть розсувними – це дуже практично і також допоможе заощадити додатковий простір. Двері купе можна виконати дзеркальними.

Дзеркальна шафа надасть ще деякі переваги. Він візуально розширить передпокій, тому необхідність встановлювати тут дзеркало відпадає. А ще можна зробити матові чи напівпрозорі двері. Тоді з’явиться додатковий штрих – контури одягу злегка просвічуватимуться через двері, в результаті виникне ілюзія глибини приміщення.

Щоб надати інтер’єру індивідуальності, потрібні декоративні елементи. Чарівність передпокою нададуть скульптура для підлоги або оригінальна поличка для ключів і різних необхідних дрібниць, або підставка для парасольок. Неважко урізноманітнити обстановку за допомогою декоративних коробок, наприклад для взуття або дрібниці. Здійснюйте все, що вам підкаже фантазія. Однак, при цьому необхідно пам’ятати про те, що не треба захаращувати простір занадто великою кількістю предметів. Інакше буде враження безладу.