Як вибрати свій аромат: нюанси та рекомендації

як підібрати аромат

Духи – це продовження нашого образу, але в той же час правильно підібрані духи надає нам певну “родзинку”, завдяки якій ми запам’ятовуємося навколишнім, хвилюємо, спокушаємо і зводимо чоловіків з розуму.

Але буває і таке, що запах парфумів може відвернути від нас людей, ми їм стаємо неприємними, у зв’язку з цим, ми повинні чітко усвідомлювати який аромат нам підходить і, як вибрати “свій” аромат.

Шукаємо свій ідеальний аромат

Багато дівчат і жінок думають, що потрібно знайти “свій” аромат і користуватися тільки ним, але ми з цим трохи не згодні. На нашу думку, у жінки має бути кілька ароматів парфумів, які підходять для тієї чи іншої ситуації.

Адже не будете ви душитися терпким, стійким ароматом вирушаючи на пробіжку або поснідати раннього літнього ранку в кафе.

Вибираючи аромат, орієнтуйтеся насамперед на своє сприйняття себе в цьому ароматі. Якщо ви почуваєтеся комфортно, впевнено, а аромат буквально кружляє вам голову – не сумнівайтеся, це ваш аромат.

Якщо ви вибираєте парфуми за каталогами, то прочитайте опис до тих чи інших духів, який запах у них спочатку, у серці та наприкінці. Потім прочитайте, до якої класифікації належать, наприклад, квіткові, цитрусові, східні, романтичні і т.д.

Якщо ж вибираєте парфуми в магазині, то присніть трохи парфумів на зап’ясті, зачекайте кілька секунд і понюхайте, потім зачекайте ще й знову понюхайте, через 10 хвилин парфуми розкриються так, як їх відчуватимуть оточуючі, саме цей запах вас огортатиме протягом дня.

Секрети успішного вибору

Пам’ятайте, наша чарівність може розрізнити відразу лише 5 ароматів, тому не слід перенюхувати весь парфумерний магазин за раз, на шостому ароматі ваша чарівність вже не розпізнає запах так, як потрібно.

Перед “приміркою” парфумів не душитеся нічим, бажано навіть косметикою не користуватися, так ваша чарівність краще відчує “свій” аромат.

І ще, не женіться за модою, вибирайте саме той аромат, який подобається і підходить саме вам, звичайно, не варто у весняно-літні дні душитися терпкими духами, для цієї пори року краще вибрати квіткові, цитрусові чи водяні, свіжі аромати, а ось для зими підійдуть східні, чуттєві парфуми.

Вибирати парфуми так само потрібно в залежності від свого темпераменту та настрою, так якщо у вас мінливий настрій, то у вас має бути не менше 2-3 запахів парфумів.

Вибір парфумів ще залежить і від віку, так молодій дівчині підійдуть пустотливі, романтичні або водні, квіткові аромати, а жінці підійдуть насиченіші аромати.