Як сушити одяг взимку в домашніх умовах?

як сушити одяг взимку

а може бути дуже гарною, коли випадає перший сніг, але ця пора року може завдати чимало проблем. Ви можете дуже легко застудитися, а сушіння одягу може перетворитися на справжню нездійсненну місію.

Як сушити одяг узимку?

Було б чудово, якби літо було цілий рік, але, на жаль, це нездійсненна мрія принаймні для наших широт. У цей час підвищується вологість повітря, що значно ускладнює процес сушіння білизни. Існують деякі хитрощі та хитрощі, які допоможуть впоратися з цією проблемою, і ви зможете сушити білизну набагато швидше.

Перше, що важливо, правильно вибрати приміщення для цієї мети. Не можна сушити білизну в спальні, де ви спите і відпочиваєте, те саме можна сказати і про вітальні.

Так, звичайно, ці кімнати більше, і розмістити там свою білизну набагато простіше, але, з іншого боку, сушіння одягу призведе до підвищення вологості та утворення плісняви. Це може дуже негативно вплинути на ваше здоров’я.

Вентиляція – дуже важлива умова і правило при сушінні одягу взимку в домашніх умовах. Це пов’язано з вищезгаданим пунктом, так як при цьому підвищується вологість, що призводить до утворення плісняви на стінах.

З іншого боку, це може призвести до відклеювання шпалер, особливо, якщо ви використовували менш якісний клей. Також взимку збільшується час сушіння одягу.

Тому одна з найважливіших порад – регулярно провітрювати приміщення: це дозволить уникнути всіх перерахованих вище проблем, а також значно прискорить процес сушіння білизни.

Спрощуємо процес сушіння речей

Ще один момент, на який варто звернути увагу, – час прання. Якщо на вулиці світить сонце та тепло, то найкраще зайнятися цим днем, тому що тепла погода сприяє швидкому сушінню білизни. Найкраще сушити одяг опівдні, коли сонячні промені найсильніші.

У цьому випадку вам не доведеться заносити одяг у будинок, але він все одно висохне набагато швидше. Як ви вже зрозуміли, саме спека та сонце є вірними помічниками при сушінні одягу, особливо в зимові місяці. Тому сушарку завжди слід ставити біля вікна, де найтепліше.

Не забувайте про використання вішалок, можна навіть вивісити одяг на терасі. Так вона висохне швидше, але при цьому менше м’ятиметься, що заощадить вам багато часу. Після висихання одяг можна відразу повісити в шафу.

І, нарешті, не забудьте про хорошого осушувача повітря, яке дуже важливе, якщо ви регулярно сушите одяг у домашніх умовах. На ринку представлено багато таких приладів у різних цінових діапазонах, тому ви зможете ефективно боротися з підвищеною вологістю при сушінні одягу в домашніх умовах.