Як правильно наносити бронзатор: корисні поради

бронзатор

Сьогодні ми поділимося з вами секретами, як правильно наносити бронзатор, щоб не допустити непривабливих дефектів.

Створюємо ефект засмаги

Якщо ви часто відвідували пляжі або солярії, вам допоможе підкреслити вашу засмагу і сяючу шкіру бронзатор, і якщо ви користувалися сонцезахисними кремами і не проводили час на сонечку, він також є ідеальним способом отримати штучну засмагу!

Єдиний недолік цього продукту краси – те, що його нанесення можна зіпсувати одним неправильним рухом. Тому ми ділимося з вами порадами, які допоможуть вам придбати природне сяйво шкіри з бронзатором.

8 правил нанесення бронзатора

нанесення бронзатора

Отже, створимо чек-лист із нанесення бронзатора:

  1. Наносите бронзатор безпосередньо перед застосуванням. Якщо він порошковий, то вам потрібно вмочити кисть у нього, струсити, щоб видалити надлишки продукту і лише тоді наносити на шкіру. Якщо ви використовуєте рідкий або крем бронзатор, то не забудьте додати його на аплікатор, щоб наносити його на шкіру в невеликих кількостях.
  2. Нанесення бронзатора у спробах виділити дуже багато контурів на обличчі. Звичайно, це є чудовим способом для виділення вилиць, лінії підборіддя або носа з використанням світліших і темніших відтінків, але тортури повністю змінити своє обличчя може надати йому важкого і неприродного вигляду. Бронзатор для виділення ефектних ліній вашого обличчя, а не для маскування.
  3. Мерехтливі формули бронзатора допомагають надати шкірі сяючий і блискучий вигляд, але на жирній шкірі, це може виглядати дуже неохайно і неприродно. Те саме стосується і нормальної шкіри, якщо ви почнете потіти. Так що пропустіть мерехтіння для шкіри вашого обличчя та дотримуйтесь матових відтінків. Якщо у вас з’являється бажання додати трохи сяйва, використовуйте його, щоб виділити ключиці, плечі та декольте.
  4. Наносите бронзатор, як і інший базовий макіяж, повільно і поступово, що дозволяє отримати гарну та рівну засмагу. Ви завжди можете додати більше пізніше, але якщо ви завдасте занадто багато, результат буде важко виправити і вам доведеться все змивати і починати заново.
  5. Жінки часто виділяють щоки коректором або рум’янами, а потім застосовують темний відтінок автозагара під вилиці, щоб зробити їх більш окресленими, але насправді може надати вам виснаженого вигляду або додати друге підборіддя. Щоб уникнути цього дефекту, нанесіть невелику кількість рум’ян на щоки, а потім економно бронзатор у верхній частині вилиці.
  6. Не наносите бронзатор на всю поверхню обличчя, якщо ви не впевнені у своїй руці, краще використовувати його на місцях, які можуть природно засмагнути: на лобі, верхній частині носа, вздовж вилиць та підборіддя.
  7. Колір бронзатора повинен бути не більше, ніж на два тони темнішим, ніж ваш природний відтінок шкіри.
  8. Для нанесення бронзатора використовуйте пухнасті кисті для рум’ян або кутові для більш легкого застосування.

Виконуючи ці прості правила, ви завжди виглядатимете на 100%, і вибирайте якісну косметику, дивіться терміни придатності і читайте відгуки про неї в інтернеті.