Як одягатися повним дівчатам?

що одягати повним дівчатам

Сьогодні підібрати гарний одяг навіть для дуже повної дівчини не складе труднощів. Така фігура знову популярна, і навіть якщо в магазинах міста ви не зможете вибрати нічого, що підходить особисто вам, то до ваших послуг цілий світ завдяки Інтернету. Тут ви точно знайдете те, що шукаєте та одягатись повним дівчатам вже не складно.

Як навчитися вибирати одяг, якщо ваша фігура досить повна

Це не так складно, до речі, варто врахувати той факт, що великі істини про те, що смуги стрункуть (але поздовжні), так само як і темні кольори, досі актуальні. Ці правила засновані не так на моді, але в візуальному сприйнятті образу органами зору, а проти оптики й сказати нічого. Тому зважайте на цей факт, але він не повинен бути основним у виборі одягу.

Пропонуємо вам нестандартний підхід – не намагайтеся приховувати зайві (на вашу думку) кілограми чи сантиметри. Особливо це не вдається, якщо ставки зроблені на безформний одяг – вона робить фігуру огрядною в прямому значенні слова, надаючи їй подібність до хмаринки.

Але й демонструвати «вагові переваги» необов’язково. Відштовхніться від іншого – знайдіть у собі те, що вам повністю і беззастережно подобається. Може це глибокі очі чи тонкі пальці. Може, це апетитна попка або гарні високі груди великого розміру. Тепер ваше завдання побудувати свій гардероб навколо цієї родзинки, показавши її у всій красі.

Декілька порад як одягатися повним дівчатам

Ви можете підібрати декольтовані речі, якщо у вас гарні груди. Якщо вам подобаються ваші зап’ястя, ви можете придбати гарні браслети на різні випадки життя та зробити їх незамінним аксесуаром. Не варто недооцінювати значення брошів, кулонів та поясів – саме вони роблять образ і можуть зіграти роль центральної деталі в іміджі. Хоча зазвичай і прийнято будувати гардероб навколо базових речей, наприклад костюма, ви можете зробити виняток.

На що варто звернути увагу повним дівчатам? Звісно, це взуття. Тонкі шпильки можуть виглядати безглуздо. А ось невисокий стійкий підбор чудово подовжить ноги і зробить силует вище. Але якщо ви все ж таки хочете взуття на шпильках, проведіть простий тест. Надягніть шпильки і встаньте перед дзеркалом. Чи перпендикулярні підбори підбори? Якщо він «завалюється» вправо чи вліво, то ви не зможете довго носити таке взуття, як протягом дня, так і терміну служби. Тому краще вибрати стійкіші шпильки або танкетку, що спочатку є кращим вибором