Як ефектно зав’язати косинку

як зав'язати косинку

На шиї часто носять складену по діагоналі хустку або косинку. Однак, якщо навчитися правильно і красиво пов’язувати її на голову, можна внести значну різноманітність у свій образ.

Так, для ділового стилю косинка на волоссі невідповідний варіант, а ось на пляжі або в поєднанні зі строгим пальто, вона навіть дуже доречна. Крім хусткового варіанта, косинку можна згорнути у витончений джгут або зробити з неї гарну пов’язку для підтримки волосся.

Косинка для щоденного міського образу

Придатний для вуличних прогулянок варіант виглядає так. Шовкова косинка надівається на голову, край трохи зрушується на лоб, а кінці щільно прилягаючи до обличчя, обв’язуються навколо шиї подвійним вузликом. Акуратно розправте прилеглі сторони косинки так, щоб м’яко обрамляли обличчя.

Також зверніть увагу на складки на шиї та надайте їм красивого, закінченого вигляду. Не допускайте недбалості. Якщо ви все зробили досить акуратно і правильно, пов’язана косинка надійно триматиметься і не зісковзне при повороті голови. Якщо виникне потреба, косинку можна акуратно стягнути на шию і укласти у вигляді коміра, а потім знову вдягнути.

У ретро-стилю свої правила, у тому числі і для пов’язування косинок. Візьміть бавовняну трикутну косинку і прикладіть широкою частиною до обличчя, а вільні кінці перехрестіть на потилиці, потім переведіть до чола і зав’яжіть у подвійний вузол. Відігніть кут, що закриває обличчя, розправте його і підімкнувши під джгут, замаскуйте вузол. Розподіліть складки так, щоб головний убір виглядав акуратно та презентабельно.

Оригінальні ідеї з косинкою

косинка на волоссі

З косинки можна зробити красиву та практичну пов’язку для волосся. Краще підійдуть ті, що зроблені із шовку чи атласу. Поверніть косинку щільною, неширокою стрічкою. Оберніть цією стрічкою голову, а кінці пов’яжіть на потилиці поверх волосся або прибравши вузлик під волосся. Обережно розподіліть тканину, щоб вона лягла рівно. Чубчик можна залишити під косинкою або ж випустити її поверх тканини.

Якщо ви маєте вечірній вихід, прикрасьте пов’язку красивою брошкою. З її допомогою підібрати тканину по центру, створивши маленькі акуратні складки. З косинки більшого розміру можна зробити пов’язку зі джгутиками. Такий аксесуар стане чудовим доповненням до пляжного костюма.

Поверніть з косинки стрічку і пов’яжіть її так, щоб широка частина опинилася на потилиці, а кінці біля чола. Зав’яжіть вузол, а вільні кінці згорніть джгутами і завівши на потилицю так само зав’яжіть маленьким подвійним вузлом. Розподіліть складки на лобі та у скронь.