Яблучний оцет для схуднення

яблучний оцет для схуднення

Відомо, що яблучний оцет допомагає скинути вагу та спалювати жир. Це найвідоміша природна допомога для втрати зайвих кілограмів, прискорення метаболізму та захисту організму від слабкої імунної системи. Яблучний оцет для схуднення є особливо добрим вибором, тому що він заснований на натуральних інгредієнтах, які не можуть завдати шкоди тілу, тому він ідеальний, коли справа доходить до харчових добавок.

Як зробити яблучний оцет?

По-перше, потрібно відокремити насіння від яблук, потім вирізати і розмолоти яблука і, нарешті, змішати їх із цукром та водою. Залишіть їх у мисці. Через місяць потрібно процідити рідину та здоровий домашній яблучний оцет готовий.

Якщо немає бажання робити його з нуля, можна купити готовий, проте потрібно переконатися, як продукт.

яблучний оцет дієта

Як це допомагає у втраті ваги?

Оцтова кислота прискорює перетравлення білків, які є важливими для функції певних гормонів, особливо гормону росту. Цей гормон є дуже важливим для швидкості вашого основного обміну. Іншими словами, яблучний оцет прискорює травлення та процес спалювання калорій та жирів в організмі. Бета-каротин, що міститься в яблучному оцті, також допомагає розчиняти жирові шари.

Більше того, оцет є добрим джерелом калію. Щоб мати рівновагу в організмі, потрібне гарне співвідношення калій-натрій. Додатковий натрій призводить до утримання води, що впливає на вагу. Крім того, якщо приймати оцет перед їжею, прискорюється перетравлення їжі. Це чудовий метод для детоксикації організму.

Бактерії, які ферментували оцет, добре підходять для кишечника, і вони діють як пробіотик. Прискорюючи травлення та метаболізм, всі шкідливі речовини видаляються швидше з організму, тому не дивно, що люди, які пробували дієти з яблучним оцтом, стверджують, що вони були більш енергійними, що не стосується інших дієт із втратою ваги.

Як використовувати яблучний оцет для зниження ваги?

схуднення на яблучному оцті

Дієта яблучного оцту проста, але в неї є деякі правила, яких потрібно дотримуватися:

  • Не можна пити чистий яблучний оцет.
  • Потрібно пити його 3 рази на день до їди.
  • Можете випити його соломкою, щоб не зашкодити зубну емаль.
  • Якщо він викликає дискомфорт у шлунку, печію тощо, його потрібно припинити пити.

Одну ложку яблучного оцту потрібно розвести у склянці води та пити це 3 рази на день перед їжею. За тиждень можна додати 2 ложки. Оцет може допомогти спалити калорії швидше, якщо не переїдати і скоротити калорії. Результати оцту яблучного для схуднення приходять повільно, і для їх визначення потрібно близько 3 місяців.

Який результат?

Коли справа доходить до втрати ваги, є багато важливих факторів, які впливають на отримання позитивних результатів, наприклад, наскільки вони підходять певній людині та скільки зайвих кілограмів потрібно втратити.

Яблучний оцет у схудненні може допомогти спалити жири незалежно від того, скільки ваги потрібно втратити, але після цього ще багато роботи. Наприклад, можна втратити до 5 кг першого місяця, при прийомі яблучного оцту і регулярних тренуваннях.