Усміхнені діти і купа позитивної енергії: у мережу виклали відео з метрошколи Харкова

6e1fa5173a504011070897141be65a83

Український фотограф Ян Доброносов виклав у мережу відео з метрошколи Харкова. Він зауважив, що приємно вражений, адже побачив купу позитивної енергії та усміхнених дітей.

Про це фотожурналіст повідомив в Facebook. Доброносов підкреслив, що більшість школярів були у вишиванках.

“Сьогодні випадково вийшло потрапити до підземної школи Харкова. Був приємно вражений. Усміхнені діти, купа позитивної енергії. І головне, дуже велика кількість у вишиванках. Ось така українська підземна школа Харкова”, – написав фотограф.

Українці підтримали фотографа, зазначивши що у школярів є така можливість в умовах повномасштабної війни Росії проти України відвідувати уроки. Проте зауважували, що такого не має бути в житті дітей.

“З однієї сторони – це дуже позитивний момент, з іншої – це діти без денного світла, без нормального повітря, діти підземелля. Страшно, що таке відбувається”.

“Від самих слів “підземна школа” – сльози на очах”.

“Ну і як таку націю можна перемогти. Молодці харків’яни. Ви суперові. Тримайтеся дорогенькі. Ми Харків і область відстоїмо, як і всю Україну загалом. Тримайтеся дорогенькі”.

Усміхнені діти і купа позитивної енергії: у мережу виклали відео з метрошколи Харкова

“Я б була рада такій школі, нашій українській, цініть те що є. Моя дитина не має змоги навчатися, спілкуватися з дітками”.

“Нехай ця школа колись буде пам’ятним музеєм для наступних поколінь”.

Раніше джерело розповідав, що ще на одній станції метро у Харкові відкриють нові класи.Джерело