Мистецтво просити: Як дівчині достукатися до хлопця?

як просити чоловіка

Часто дівчата скаржаться на те, що чоловіки не чують їх, мало їм допомагають або піклуються про них не так, як слід. Виникає стереотип про те, що чоловіки холодні та неуважні, вони не реагують на прохання своїх коханих. Але чи вміють милі жінки правильно просити?

Вчимося просити правильно

Перш за все, дівчатам варто позбавитися забобонів про те, що коханий повинен сам вгадувати ваші бажання. Чоловіки не телепати і не можуть передбачити хід ваших думок. Більше того, чоловіки не схильні пропонувати свою допомогу. Вони щиро вважають, що якщо вам щось знадобиться, ви самі про це попросите.

Найчастіше дівчата, мовчки, виконують усі домашні справи, подумки проклинаючи лінивого чоловіка, який навіть не запропонував своїх послуг. А чому не попросити самої?

Просити також потрібно правильно. На запитання: «Не могло б ти винести сміття?» і «Чи зможеш ти помити посуд?» у відповідь слідує лаконічне «Можу». Але жодних дій за цим найчастіше не слідує. Чоловік сприймає питання буквально і думає приблизно так: «Добре, коли виникне необхідність, я винесу сміття або помий посуд».

Якщо допомога потрібна в даний момент, не варто злитися на свого коханого, краще м’яко попросити: «Будь ласка, винеси сміття». Таке прохання мотивує чоловіка до негайної дії.

Але не варто обтяжувати коханого всіма своїми справами. Він може подумати, що ви використовуєте його. Краще чергувати важливі прохання і не важливі, щоб у разі відмови ви легко могли виконати завдання самі.

як правильно просити

Використовуємо жіночу хитрість

Хорошим способом мотивувати коханого до дії є наголошення на його мужності. Наприклад: «Дорогий, мені потрібна твоя допомога…» і обов’язкова подяка після виконання завдання: «Дякую, без тебе я б не впоралася».

Якщо ваші стосунки вже перейшли у довгострокову фазу, то корисно делегувати певні обов’язки. При цьому важливо, щоб ваш коханий виконував свою частину роботи із задоволенням.

Наприклад: «Готувати шашлик – це чоловіча робота. Якщо я за неї візьмуся, то обов’язково щось зіпсую», «Твоя вечеря найсмачніша, не дарма кажуть, що чоловіки найкращі кухарі», «Різати хліб – це чоловіче завдання, воно вимагає правильного розподілу сили та спритності».

З такою мотивацією ваш коханий із задоволенням виконуватиме свої обов’язки, при цьому братися за їх виконання він буде без нагадування.

Важливо також пам’ятати, що чоловіки виконують усі завдання буквально, тому формулювання прохання має бути точним і коротким. Іншими словами, якщо ви попросите коханого дістати тарілки, то він їх дістане. Але це не означає, що він поставить їх на стіл, адже ви про це його не просили.

Але найголовнішим у вмінні просити є щирість. Не потрібно командувати чи ставити завдання у наказному тоні. М’яке та щиро «будь ласка» окрилює вашого коханого набагато сильніше, ніж жорстке та грубе «бігом».