Лазерна епіляція

Лазерна епіляція

Така косметологічна процедура, як лазерна епіляція в Києві, має сьогодні великий попит. Принцип її дії полягає на випромінюванню лазером світла, яке поглинається меланіном (пігментом росту волосся). Світло перетворюється на тепло, саме воно пошкоджує фолікули росту волосся, сповільнюючи цей процес, або повністю припиняючи його. 

Коли вперше почали видаляти волосся на тілі за допомогою лазера

Перші спроби використовувати лазерне випромінювання у сфері косметології були у 70-х роках минулого століття. Офіційно, перша процедура лазерної епіляції була проведена у США. Це сталося в 1997 році. 

Як і сьогодні, процедура тоді призначалася для володарів світлої шкіри та темного волосся. Пацієнти з такими фізіологічними показниками могли розраховувати на позитивні результати епіляції. 

Але, слід зазначити, що сучасні лазери можуть використовуватися й на темній шкірі зі світлим волоссям. Просто результати після проведення такої маніпуляції можуть бути дещо гіршими. 

Лазерна епіляція

Переваги епіляції лазером 

Ефективність 

Перш за все треба виділити довготривалий ефект процедури. Веж після проведення 1-2 сеансів ріст волосся на обробленій ділянці тіла суттєво сповільнюється. 

Швидкість 

Крім цього, процедура відрізняється швидкістю проведення. Лазер здатний обробляти кілька волосків одночасно. Тому один сеанс такої епіляції може займати 20-30 хвилин, не більше. 

Відсутність болю та точність 

Сучасні лазери, в яких вбудовані системи охолодження і знеболювання, дозволяють проводити таку процедуру абсолютно безболісно для кожного пацієнта. Під час дії лазера клієнт салону краси відчуває лише легке тепло та мінімальний дискомфорт. 

Лазери націлюються на темне та грубе волосся, діючи на фолікули його росту. Це випромінювання жодним чином не діє на шкіру. Тому процедура епіляції лазером рекомендована навіть людям зі шкірою, схильною до подразнень та гіперчутливою. 

Після проведення маніпуляції на обробленій ділянці тіла відсутні врослі волоски. 

Лазерна епіляція

Висновок 

Отже, процедура видалення зайвого волосся на тілі за допомогою лазера забезпечує високу точність і швидкість обробки. Маніпуляції практично зводить до нуля ризик подразнення шкіри та появи врослого волосся. Епіляція лазером підходить для більшості людей та показує високі результати практично у 90% випадків. Оптимальні результати досягаються на світлій шкірі та темному волоссі.

Перед проведенням такої маніпуляції рекомендовано отримати консультацію лікаря чи дерматолога. Це потрібно для оцінки фізіологічних особливостей організму пацієнта та підрахунку необхідної кількості сеансів епіляції для проведення повного курсу на конкретній ділянці тіла.