Кріотерапія вдома: робимо та використовуємо косметичний лід для шкіри

як використовувати косметичний лід

У гонитві за свіжістю та пружністю шкіри багато жінок звертаються до порад та рецептів, які перевірені кількома десятиліттями. Один із таких рецептів – масаж обличчя за допомогою кубиків льоду. Чи це дійсно? Який лід краще приготувати для сухої шкіри, а який сподобається жирною? Як часто варто користуватися льодом у косметичних цілях?

Почнемо з користі косметичного льоду

При дії холоду на епідерміс пори звужуються, кровотік покращується, і завдяки цьому відновлення шкіри відбувається швидше. Якщо у вас є дрібні зморшки від активної міміки або зневодненості, через кілька днів застосування льоду ви побачите, що вони зменшилися в розмірах або залишили обличчя. Але з глибокими зморшками льоду впоратися не під силу. Кригою можна скористатися і у разі набряків на обличчі: холод швидко прибере їх.

З чого можна приготувати кригу для домашньої кріотерапії?

Основою для нього має бути обов’язково чиста вода без газу. Водопровідна точно не підійде. А добавки потрібно вибирати виходячи з типу вашої шкіри та її стану.

Так, сухій шкірі сподобається крига з додаванням настою ромашки, крига з міцного зеленого чаю, крига з відвару м’яти або меліси. Якщо в будинку є сухі рожеві пелюстки, відвар також підійде для створення косметичного льоду.

Що ж до жирної та змішаної шкіри, то для неї краще готувати лід з відвару календули, кропиви, огіркової шкірки та чистотілу. Для більшої користі до основи можна додати краплю – дві ефірні олії лаванди або розмарину.

Якщо ваша мета – позбутися пігментних плям, то кращого народного засобу, ніж лід із відвару чи настою петрушки, просто немає.

Але не тільки трав’яні відвари підходять для виготовлення льоду.

Наприклад, можна протерти через дрібне сито ягоди калини, злити сік, розвести в рівних частках мінеральною водою і потім заморозити у формах.

Завжди перед приготуванням льоду розраховуйте точну кількість кубиків. Якщо ви тільки починаєте користуватися косметичним льодом і побоюєтеся, що він не підійде або нашкодить шкірі, зробіть на перший раз не більше 6 кубиків, щоб вистачило на 3 дні застосування. Пам’ятайте і про те, що всі настої та відвари обов’язково профільтрувати перед тим, як заливати у форми.

Отже, ви вибрали свій варіант косметичного льоду і навіть приготували його.

КОСМЕТИЧНИЙ ЛІД ДЛЯ ШКІРИ

Як правильно користуватися ним та в який час доби?

Кубик льоду з ранку дозволить особі позбутися набряклості, а ввечері на зволожену ним шкіру краще ляже сироватка і крем. Починати протирання шкіри льодом краще із зони декольте та шиї, здійснюючи плавні, але не надто повільні рухи знизу вгору. Звичайно, масаж льодом повинен здійснюватися строго масажними лініями, щоб не розтягнути шкіру. І врахуйте, що крижаний кубик повинен трохи підтанути перед застосуванням, тому дістаньте його із морозильної камери заздалегідь.

Кому не можна застосовувати лід як косметичний засіб?

Дівчатам і жінкам з холодовою алергією, яскраво вираженим куперозом і близькими до епідермісу судинами. Якщо у вас немає подібних протипоказань, кригу можна використовувати без побоювань.