Французький манікюр своїми руками

французький манікюр

Споконвіку чоловіками цінується жіноча краса, дана їй природою, а не навіяна тенденціями світу, що постійно змінюється. Світ не стоїть на місці, він постійно змінюється, а разом із ним змінюється і жіночий образ.

Спробувавши всі новинки в галузі краси, жінки знову повертаються до природної краси: макіяж стає все менш яскравим, перевага надається світлим натуральним тонам косметики; дедалі рідше зустрічаються екстравагантні відтінки волосся; манікюр стає все більш елегантним та стриманим.

Французький манікюр покроково

Нарощування нігтів вдома, як і раніше, дуже популярне, але змінилися переваги у видах дизайнів нігтів. Зараз великою популярністю користуються такі варіанти дизайнів, як френч-нарощування з непомітними малюнками або без них, нарощування нігтів з подальшим покриттям лаком, розтушовування блискітками (акваріумний дизайн) і т.д.

Манікюр передбачає світлі відтінки лаків або французьке покриття нігтів лаком. Останнє можна зробити самостійно, озброївшись набором для французького манікюру. Правильна послідовність дій така:

  • Насамперед необхідно виконати манікюр (класичний, європейський, апаратний, гарячий, спа-манікюр).
  • Потім нігтьові пластини необхідно знежирити за допомогою тампона, змоченого рідини для зняття лаку. Це необхідно, щоб лакове покриття прослужило довше.
  • Наступним етапом є нанесення базового покриття на нігті. За бажанням це може бути спеціальне базове покриття, лікувальне покриття або звичайний прозорий лак.
  • Після того, як базове покриття висохло, необхідно нанести на всю поверхню нігтів рожевий лак, що маскує. Відтінок лаку може бути не тільки рожевим, а персиковим або бежевим, наприклад.
  • Після того, як лак висох, що маскує, можна малювати вільний край нігтя білим лаком. Для цього можна використовувати трафарети. За бажанням вільний край можна вивести без використання трафаретів.
  • Далі потрібно нанести верхнє покриття для лаку. Воно захищає лакове покриття від пожовтіння, а також продовжує життя покриття. Верхнє покриття може бути швидковисихаючим, що захищає від УФ-променів, що закріплює.

Якщо ж ви плануєте виконати малюнки на френч-покритті, слід враховувати, що робити це необхідно перед нанесенням верхнього покриття, після повного висихання попередніх шарів лаку.

Невеликі хитрощі

Щоб французьке покриття було рівним та якісним, необхідно перед його виконанням переконатися, що лак не загуснув. Якщо це трапилося, то перед вживанням необхідно розбавити лак спеціальним розчинником для лаків.

Французький манікюр є найбільш затребуваним в даний час, оскільки поєднує в собі практичність, універсальність та елегантність, що дуже важливо сучасним жінкам. Але, на жаль, лише володарки гарних довгих нігтів можуть дозволити собі французький лаковий манікюр.

Власницям проблемних нігтів прийде на допомогу французьке нарощування нігтів. Воно дозволить приховати всі недоліки нігтьових пластин і перетворить ваші ручки на справжній витвір мистецтва.