Ефект Коанда та стайлери для волосся Dyson: що між ними спільного?

Dyson

Багато людей, які користуються потужними стайлерами для волосся від Дайсон, можуть запитати, що робить їх такими ефективними та відрізняє від конкурентів. Секрет криється в застосуванні фізичного явища, відомого як ефект Коанда, який дозволяє сушаркам та стайлерам Дайсон, замовити які в Україні можна за посиланням https://www.ctrs.com.ua/ru/uhod-za-volosami/brand-dyson/tip_staylery/, створювати потужний, але контрольований струмінь повітря. Саме завдяки цьому прилади Дайсон настільки ефективні та абсолютно безпечні для вашого волосся.

Визначення понять – що таке аеродинамічний ефект Коанда

Ефект названий саме так на честь румунського вченого Анрі Коанда, який відкрив це явище у 1930-х роках. Суть полягає в тому, що потік рідини або газу, який рухається над твердою поверхнею, має тенденцію прилипати до цієї поверхні та рухатися вздовж неї. Це явище зумовлене різницею тисків між протилежними боками струменя.

Коли потік газу або рідини проходить повз криволінійну поверхню, він прилипає до неї завдяки ефекту Коанда. Це відбувається тому, що на увігнутій стороні струменя створюється зона розрідження, куди потік втягується силами низького тиску. Навпаки, на опуклій стороні струменя тиск підвищується, що посилює ефект притягування до криволінійної поверхні.

що таке аеродинамічний ефект Коанда

Застосування ефекту Коанда в стайлерах Дайсон

Інженери компанії Дайсон змогли майстерно використати ефект Коанда у своїх стайлерах для волосся. Унікальна конструкція фенів та стайлерів Дайсон дозволяє повітряному потоку прилипати до внутрішньої криволінійної поверхні концентратора, забезпечуючи потужний, але водночас контрольований повітряний потік.

Коли струмінь проходить через отвір соплоподібної форми, він прилипає до внутрішньої поверхні концентратора завдяки ефекту Коанда. Це створює надзвичайно фокусований струмінь високошвидкісного повітря, який можна спрямувати на окремі пасма волосся для ефективного сушіння та укладання.

Переваги застосування ефекту Коанда:

  • абсолютна безпека для ваших локонів;
  • більш тривала результат – укладка добре тримається;
  • іонізоване повітря надає пасмам додаткову силу та захист;
  • ефект Коанда проявляється навіть на відстані

Концентратор Дайсон має унікальну форму, що імітує крило літака. Ця аеродинамічна конструкція максимізує ефект Коанда. Навіть за низьких температур пасма ефективно розгладжуються і сушаться. А завдяки тому, що волосся може самостійно накручуватися на циліндричні насадки, ви можете робити завивку, створювати ефект хвиль та звивистих локонів.

image

Де купувати стайлери та фени Дайсон в Україні

Попри свою не найнижчу ціну стайлери Дайсон є популярним серед жінок видом техніки. Звідси й велика кількість підробних стайлерів “під Дайсон”. Аби уникнути обману та витрати великих сум невідомо на що, рекомендуємо замовляти стайлери Дайсон для догляду за волоссям на сайті офіційного дилера в Україні. Переваги не забаряться:

  • лише оригінальна продукція найвищої якості;
  • тривала гарантія;
  • найширший асортимент техніки Дайсон;
  • вигідні умови придбання у кредит чи розстрочку без переплат.

Заходьте на сайт інтернет-магазина за посиланням вище, де можна ознайомитися з характеристиками та цінами на стайлери Дайсон. Онлайн-консультанти завжди готові відповісти на питання зацікавлених відвідувачів.