Диспорт в косметології

Диспорт в косметології

Існує безліч зовнішніх факторів, які видають вік люди. Один із них і, можливо, найпомітніший – це зморшки обличчя. Зморшки можуть з’явитися досить рано, вже після 25 років, і, зазвичай, стають більш помітними та вираженими після 35 років. Безумовно, велике значення має повсякденний догляд за шкірою, генетика та спосіб життя. Але сучасна косметологія здатна швидко та ефективно впоратися з цією проблемою.

Сьогодні розглянемо метод, який набув шаленої популярності по всьому світу, за допомогою якого можна швидко та безпечно «розгладити» зморшки, скинути десяток років та повернути молодість обличчю – ін’єкції Диспорту. Якщо мова іде про ін’єкції краси, то перше, що спадає на думку – це Ботокс. Багато хто ще й досі боїться цього препарату, тому що з ним пов’язано багато міфів. Насправді існує не один препарат на основі ботулотоксину А, у тому числі  Ботокс і Диспорт, Ксеомін та ін.

Розглянемо ін’єкції від зморшок на прикладі препарату Диспорт, який широко використовуються в косметології для зменшення тонких ліній і зморшок на обличчі та лобі. Препарат має і медичне застосування, наприклад при лікуванні мігрені та гіпергідрозу, та є найбільш популярним, як ін’єкційна косметологічна процедура з метою коригування заломів шкіри. Диспорт, як і інші подібні препарати, заснований на типі нейротоксину, який блокує м’язові скорочення. Отриманий з ботулінічного токсину А, він є безпечним для використання в невеликих кількостях.

диспорт

У чому секрет успіху корекції зморшок Диспортом?

Введені належним чином і у належній кількості, яку розраховує лікар косметолог або дерматолог, ін’єкції Диспорту тимчасово прибирають зморшки, розслабляючи підшкірні м’язи. Завдяки розслабленню м’язів, шкіра зверху розгладжується, а зморшки повністю або майже повністю зникають. Ефект набирає максимальної сили впродовж 14 днів після процедури, а сама ін’єкція займає всього кілька хвилин, та не потребує використання анестетика. Лікар точно визначає зону, в яку необхідно виконати укол, який діє безпосередньо на м’язи обличчя, і це дуже важливий момент. Невірно введена ін’єкція здатна не покращити, а погіршити зовнішність. Якщо порівнювати ботулінотерапію із іншими б’юті процедурами для шкіри, такими як біоревіталізація, мезотерапія, хімічні пілінги, лазерні процедури, то стає зрозумілою головна відмінність цього методу, він діє не на поверхню шкіри, а глибше, у зоні м’язової тканини, для її розслаблення.

Використання ін’єкцій ботулотоксину на регулярній основі кожні 6 місяців, протягом приблизно 2 років може призвести до тривалого зменшення зморшок, без необхідності продовжувати процедуру так часто.

Диспорт результат

В яких зонах обличчя доцільно використання ін’єкцій Диспорту?

Диспорт розслаблює м’язи обличчя та коригує вікові зміни у верхній третині обличчя: зоні лоба, міжбрів’я, ліній над носом, орбітальній зоні (гусячі лапки). У нижній третині обличчя для підняття куточків губ, для прибирання кисетних зморшок навколо рота, шиї та товстих м’язів щелепи.

Ефект після використання уколів краси ботулотоксином виглядає природньо, риси обличчя зберігаються, а маленькі шкірні заломи зникають. Метод не має серйозних протипоказань, але все індивідуально, та призначати такі ін’єкції повинен тільки професійний лікар косметолог.

Записатись на консультацію косметолога або процедуру Диспорт в Києві Ви можете в медичному центри SENSAVI на сайті https://sensavi.ua/uk