«Це сумно для мене, як для матері». Олена Зеленська розповіла, як війна змінила життя і плани на майбутнє її двох дітей

9f364e024af8f946f98832e9c125862d

Перша леді України Олена Зеленська поділилася, як війна вплинула на життя та майбутні плани її дітей — 11-річного сина Кирила і 19-річної доньки Олександри.

В інтерв’ю для Yle дружина президента Володимира Зеленського зізналася, що шкодує про втрачені важливі роки дитинства та підліткового віку своїх дітей та всіх українців. Зеленська розповіла, що її донька зосереджена на навчанні, але не планує майбутнє, тоді як син мріє стати військовим.

«Дочка повністю занурена в навчання, проте не має жодних планів на майбутнє. Це сумно для мене як матері. Син знає всі види ракет, які Росія використовує проти нас. Він навіть може розрахувати їхню швидкість. Мені б хотілося, щоб він цікавився музикою, мистецтвом чи спортом, а не мріяв про військову службу», — розповіла перша леді.

Зеленська зазначила, що створити відчуття «нормального життя» вдається лише в рідкісні моменти, наприклад, коли вона допомагає синові з домашніми завданнями. Проте реальність швидко повертає сигнал повітряної тривоги, під час якого вони з дітьми ховаються у звичайному підвалі.

«Коли допомагаю синові з уроками або доглядаю за нашими домашніми тваринами, це трохи повертає відчуття нормальності. Але як тільки звучить сирена повітряної тривоги, ми знову опиняємося в реальності. Вранці я збираю дітей до школи, і ми продовжуємо жити, але війна завжди дає про себе знати. Життя не є нормальним», — зазначила Зеленська.